Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 1
Zdeněk Bečka: V Boleslavi si chceme zajistit dobrou pozici do odvety
04.04.2016
FCVP
Novinky

Zdeněk Bečka: V Boleslavi si chceme zajistit dobrou pozici do odvety

Díky postupu ze čtvrtfinále MOL Cupu může Viktoria Plzeň úspěšně živit naděje na zisk druhé nejvýznamnější české fotbalové trofeje. První duel semifinále pohárové soutěže rozehrají viktoriáni už v úterý 5. dubna od 15:00 hodin v Mladé Boleslavi.

„Pro semifinále jsme neměli osobní přání. V závěrečné fázi soutěže už si nemůžeme vybírat, protože se jí účastní čtyři nejlepší mužstva. Do dvojzápasu s Mladou Boleslaví jdeme samozřejmě s tím, že chceme postoupit,“ říká asistent trenéra Zdeněk Bečka. „Boleslav hraje líbivý kombinační fotbal, díky čemuž byla jednu dobu dokonce nejlépe střílejícím mužstvem ligy. Zápas v podobném duchu očekáváme i zítra,“ vyhlíží Bečka blížící se střetnutí ve městě automobilů. 

V plzeňské základní sestavě lze očekávat několik změn. „Uvidíme, jak se po posledním tréninku budou hráči jevit po zdravotní stránce. Vyhodnotíme si, kdo s námi odcestuje a kdo s ohledem na zdravotní stav zůstane v Plzni. Určitě ale chceme rozložit zápasovou zátěž mezi všechny hráče, které budeme mít k dispozici,“ dodává Zdeněk Bečka.

„Z Boleslavi se chceme vracet s vítězstvím, které by nám zaručovalo směrem k postupu výhodnou pozici do domácí odvety,“ uzavírá plzeňský asistent.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Odehrané v 13:30 | Juniorka
FC Viktoria Plzeň
SK Sigma Olomouc