17. kolo / Neděle 18. 3. 2018, 14:30 / Luční

(1:1)

Mostecký fotbalový klub

Šulc – Šoul, Petržílka, Jílek (C), Vrba (66. Mertl) – Novický, Tesař (60. Brýla), Pešek – Královec, Krátký, Votava (60. Patrovský).

Kovařík – Rosenbaum, Novák, Koutecký, Macák, Lastovka (C), Černý, Ismail (41. Klíč), Činoveský, Myška (51. Gyenge), Loukota.

Branky: 1. Krátký, 41. Krátký, 59. Krátký, 66. Jílek – 28. Rosenbaum, 75. Rosenbaum, Rozhodčí: Mudra – Kříž, Šimek.

Diváci: 40

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Tentokráte se nám vydařil vstup do utkání a v 1. minutě jsme se dostali do vedení střelou Krátkého z vápna. Během prvního poločasu jsme měli převahu a i jsme se dostávali do nebezpečných situací. Bohužel nám chyběl větší důraz v poslední třetině hřiště a další gól jsme nepřidali. Naopak po špatném odkopu míče z našeho vápna dokázal soupeř vyrovnat na 1:1. Ke konci poločasu jsme se ještě dostali do tlaku a získali penaltu za ruku soupeře. Tu jsme bohužel neproměnili... Ve druhé půli se nám zase podařilo vstřelit gól hned v 1. minutě, kdy se po centru Matěje Šoula prosadil hlavou Kryštof Krátký. Na 3:1 zvyšoval po pěkné akci opět Krátký. A po dohrané standardní situaci přidal další gól Petr Jílek. Soupeř v závěru utkání dokázal snížit na 4:2.“