Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Viktoriánská rodina zůstává silná, osm hráčů prodloužilo smlouvy
14.07.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoriánská rodina zůstává silná, osm hráčů prodloužilo smlouvy

Skvělá zpráva pro fanoušky přichází na závěr soustředění z rakouského Westendorfu. Hned s osmi hráči Viktorie Plzeň se v posledních dnech podařilo domluvit prodloužení stávajících kontraktů. Viktoriánská rodina tak nadále zůstává pospolu a silná.

Kontrakty prodloužili oba brankáři Matúš Kozáčik a Aleš Hruška, nové smlouvy podepsali rovněž obránci Radim Řezník, Lukáš Hejda, Roman Hubník a záložníci Patrik Hrošovský s Tomášem Hořavou a Martinem Zemanem.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo prodloužit smlouvy s tolika klíčovými hráči. Každý z nich měl velký podíl na skvělém tažení v minulé sezoně, které vyvrcholilo ziskem pátého mistrovského titulu. Jednání byla naprosto korektní a těší nás fakt, že s těmito hráči můžeme počítat i pro další roky,“ pochvaluje si generální manažer Adolf Šádek.

Všichni jmenovaní patří mezi velké opory týmu. Slovenský brankář Kozáčik v minulé sezoně vychytal své 100. čisté konto v nejvyšší české lize, Hruška byl pak oporou při tažení viktoriánů Evropskou ligou až do osmifinále. Jedna z defenzivních opor Lukáš Hejda už v klubu působí šest let, kapitán Roman Hubník je jednou z největších ligových osobností a Radim Řezník patřil v uplynulé sezoně mezi nejvytěžovanější hráče celého týmu. Neodmyslitelná dvojice záložníků Patrik Hrošovský a Tomáš Hořava spolu nastupovala po většinu mistrovské sezony, to samé platí i pro rychlonohého Martina Zemana.

Na společné fotografii s prezidentem klubu Tomášem Paclíkem a generálním manažerem Adolfem Šádkem chybí ze zmíněné osmičky pouze Lukáš Hejda, který měl v době fotografování individuální trénink.

Prodloužené smlouvy:

Matúš Kozáčik – do 2021
Aleš Hruška – do 2021
Lukáš Hejda – do 2022
Roman Hubník – do 2020
Patrik Hrošovský – do 2021
Radim Řezník – do 2022
Tomáš Hořava – do 2021
Martin Zeman – do 2021

Viktoriánská rodina tak zůstává i nadále pospolu a silná! Do sezony společně vstoupíme již příští pátek utkáním na Dukle.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál