Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Gólovou premiéru v základní sestavě mi kalí výsledek, mrzí Tomáše Chorého
11.03.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Gólovou premiéru v základní sestavě mi kalí výsledek, mrzí Tomáše Chorého

Viktoriáni ve 20. kole remizovali doma se Slovanem Liberec 2:2. Všichni se shodi, že se jedná o ztrátu. Povedenou premiéru v základní sestavě však má za sebou útočník Tomáš Chorý, který vstřelil branku a přidal ještě asistenci.

„Remíza je pro nás veliká ztráta. Zároveň si ale myslím, že bychom neměli věšet hlavy, stále máme určitý náskok. Musíme se soustředit na další zápas a věřím, že vítězství přijdou. Remíza je dnes asi spravedlivá,“ uznává Chorý. „Takovéto zápasy ale musíme příště urvat, pokud chceme být tam, kde chceme být,“ dodává.

Při své premiéře v základní sestavě vstřelil gól a přidal i asistenci. „Kalí mi to ovšem výsledek 2:2, strašně mě to mrzí,“ říká sklesle. „Ke konci jsme měli šance, Kovi (Jan Kovařík) třeba trefil břevno... Ale jak říkám, není čas na to, abychom věšeli hlavy. Jedeme dál a věřím, že další zápas utrhneme,“ věří Tomáš Chorý.

Gól vstřelil po parádním centru Jana Kovaříka na vzdálenější tyč. Šlo o plánovanou akci. „My už jsme si před zápasem s Kovim a Krmim (Michael Krmenčík) říkali, že jeden z nás bude chodit na přední tyč a druhý na zadní tyč. Krmi to skvěle vykryl na přední, já už si počkal na zadní, Kovi mi to poslal na zlatém podnose a já už neměl problémy se zakončením,“ popisuje inkriminovanou situaci.


Tomáš Chorý si velice užil atmosféru a fanouškům chtěl po zápase poděkovat. „Byli úžasní. Jsem strašně rád, že jsem do týmu tak zapadl a že mě fanoušci rychle vzali. Za takovou podporu bych jim moc chtěl poděkovat. Strašně mě ale mrzí, že jsme jim to nevrátili vítězstvím,“ říká vysoký útočník Viktorie.

Ve čtvrtek čeká Plzeň odvetné utkání osmifinále Evropské ligy proti Sportingu CP. A viktoriáni se porvou o postup! „Tak určitě! Nemyslím si, že by 2:0 byl nehratelný výsledek. Dáme gól na začátku, přidáme druhý a soupeř znervzóní. Sporting má sice svou kvalitu, ale když je překvapíme, tak proč bychom nemohli postoupit do další fáze?“ je odhodlaný Tomáš Chorý.

Vstupenky na odvetu jsou v prodeji každý den od 9 do 17 ve Viktoria shopu.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál