Trenér Miroslav Koubek po utkání s Karvinou odpovídal na otázky novinářů. Viktoria dominovala a porazila svého soupeře vysoko 5:0.

Trenére, vyšel vám ten zápas opravdu dobře?

Vždycky by se něco našlo, ale jelikož to skončilo 5:0, tak můžeme těžko něco vyčítat. Pokud bych přece jen měl, tak jsme mohli dát ještě o nějaký ten gól více. V první půli jsme pár velkých šancí zahodili, něco nám vzal VAR. Spokojenost, mohli jsme následně i prostřídat a ušetřit síly na čtvrtek.

Jak Vás potěšili Vašulín se Slončíkem?

Potěšili. Zapracovávají se do mužstva, to chce vždycky nějaký čas a krátký vývoj. Dravé mládí dostává možnosti a chci, aby dostávali minutáž.

Co říkáte na spolupráci Šulce a Slončíka?

Bylo to postavené tak, abychom se naším pohybem dostali do obrany Karviné. Je to dobrá typologie do těchto zápasů.

Přemýšlel jste nad nějakou rotací sestavy s ohledem na evropské zápasy?

Samozřejmě jsem přemýšlel. Hrajeme až za čtyři dny, mám pevný názor, že za tu dobu se hráč dokáže dát do pořádku, pokud to samozřejmě není třeba pátý anglický týden v řadě. Chtěli jsme to dneska spíše nechat.

Cory Sène měl bohužel nešastný debut v lize.

Je to pro něj osobní neštěstí. Je to mladý kluk, nazval bych to i nešikovností. Byla to přemotivovanost a možná i nějaká nezkušenost. Bylo to zbytečné, je nám ho líto.