Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Nemůžete do Ostravy? Vyrazte fandit Viktorce do plzeňského DEPA
01.11.2018
FCVP
Novinky

Nemůžete do Ostravy? Vyrazte fandit Viktorce do plzeňského DEPA

Fanoušci budou mít už tuto sobotu 3. 11. další možnost sledovat venkovní utkání Viktorie na velkoplošné projekci. Ve spolupráci s O2 TV sport a LFA připravuje klub unikátní akci s doprovodným programem v prostorech plzeňského DEPA2015. Tak dorazte a užijte si fotbalové odpoledne!

K otevření bran dojde 90 minut před plánovaným začátkem utkání, tedy v 13:30. Fanoušci si následně budou moci užít nefalšované zápasové odpoledne s různými fotbalovými i nefotbalovými doprovodnými aktivitami – na místě si totiž budou moci v O2 TV fanzóně vyzkoušet třeba simulátor kopu nebo se vyfotit s pohárem pro mistra české nejvyšší soutěže.

Zhruba půl hodiny před samotným začátkem tohoto velice důležitého utkání, v němž zavítá Viktoria na hřiště aktuálně třetího týmu tabulky, bude pro fanoušky na krátké autogramiádě k dispozici také záložník Jan Kovařík, který se aktuálně po zranění postupně vrací do tréninku. Kdo se navíc zastaví v O2 TV fanzóně, získá od hlavního vysílatele FORTUNA:LIGY O2 TV na měsíc zdarma.

Celým programem vás provede všem fanouškům jistě dobře známý moderátor a hlasatel z Doosan Areny Jirka Pelnář a k dispozici bude mít jako experta také bývalého útočníka Viktorie a současného asistenta u týmu dorostenců U19 – Roberta Vágnera.

Viktoriáni mají Ostravanům po středečním pohárovém zápase co vracet. Navíc jde o poslední ostrý zápas před dlouho očekávaným duelem v Lize mistrů proti Realu Madrid. Vrbova družina bude mít možnost odskočit právě Baníku v horních patrech tabulky a přímo ve Vítkovicích navíc pořadatelé čekají naplněné tribuny, které jistě hráče vyhecují k těm nejlepším výkonům.

Přijďte si s kamarády užít hezké fotbalové odpoledne a zafanděte v DEPU Viktorce v jednom z nejdůležitějších zápasů podzimu!

FOTO: www.depo2015.cz

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál