Kapitán Viktorie Plzeň LukᚠHejda dnes prodloužil svůj kontrakt s klubem až do léta 2025.

Na hřiště přivádí své spoluhráče s kapitánskou páskou, šéfuje kabině. S Viktorkou získal celkem pět mistrovských titulů, třikrát si zahrál UEFA Champions League. Teď LukᚠHejda na další rok spojil své jméno s naším klubem, když prodloužil smlouvu.

„Ve Viktorce jsem doma, přirostlo mi to tady k srdci. Chtěl bych poděkovat vedení klubu, na všem jsme se domluvili velmi rychle a naprosto korektně pro obě strany. Jsem rád, že moje další budoucnost je spojena s Viktorkou,“ řekl po podpisu smlouvy kapitán. „V sobotu nám začíná jarní část sezony a už se na ostré zápasy těším. Hrát před našimi fanoušky je něco speciálního, dodává mi to sílu a neustále žene dopředu. Výzev máme před sebou opravdu hodně, čeká nás liga, pohár, osmifinále Evropské konferenční ligy. Z našeho týmu cítím velkou chu se porvat o každou z nich a já to mám úplně stejně,“ dodal LukᚠHejda.

„Prodloužení smlouvy s naším kapitánem je pro nás důležitou zprávou. Lukᚠpatří k nejzkušenějším hráčům týmu, dokáže ho řídit na hřišti i v kabině, je i partnerem pro diskuse s trenéry či vedením. Navíc z jeho zkušeností čerpají i mladší spoluhráči, jeho přínos pro celý klub je obrovský,“ uvedl sportovní ředitel Daniel Kolář.