Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 1
Po dvanácti letech znovu vyrazí pěšky za Viktorkou. Tentokrát do Příbrami
20.04.2019
FCVP
Novinky

Po dvanácti letech znovu vyrazí pěšky za Viktorkou. Tentokrát do Příbrami

Je to již dvanáct let, co se parta jedenácti věrných viktoriánů vydala pěšky na zápas do Kladna, aby zde podpořila svůj milovaný klub. Teď o Velikonocích se sešli znovu. Jejich řady se rozrostly a místo do Kladna míří do Příbrami. V neděli v 17:00 pak budou všichni na značkách a poženou Viktorku za vítězstvím.

Je osm ráno. Náměstí Republiky se probouzí do jarního velikonočního rána. U známého „andělíčka“ u katedrály sv. Bartoloměje má sraz skupina přibližně dvaceti viktoriánů. Vybavení je jasné – dresy, šály, pořádná obuv. A před sebou mají porci téměř sedmdesáti kilometrů. V neděli v 17:00 budou na tribuně příbramského stadionu U Litavky a poženou Viktorku za vítězstvím.

„Poprvé jsme takto pěšky vyrazili před dvanácti lety do Kladna, kdy jsme chtěli navázat na tradici našich předchůdců z roku 1967. Teď jsme se domluvili a vyrážíme znovu, jen do jiného středočeského města. A je nás i trochu víc,“ vypráví jeden ze spoluorganizátorů pochodu a skalní fanoušek Zdeněk. Teď napíší fanoušci třetí kapitolu. Plán cesty, zastávek na osvěžení a nocleh je jasně daný. Vše rozplánováno tak, aby se stihl nedělní ligový duel.

„Zaznamenal jsem, že fanoušci vyráží. Přeju jim za celý tým šťastnou cestu, děkujeme za podporu a budeme jim chtít poděkovat hlavně výkonem na hřišti,“ vzkazuje za viktoriánskou kabinu kapitán týmu Roman Hubník.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava