Puma banner vlevo
První poločas byl dobrý, měli jsme dát více gólů, mrzí Romana Procházku
28.01.2019
FCVP
Ohlasy po zápase

První poločas byl dobrý, měli jsme dát více gólů, mrzí Romana Procházku

Viktoriáni za sebou mají další zápasovou zkoušku na španělském soustředění, ani napotřetí se ale po konečném hvizdu neradují z výhry. Naopak se museli sklonit před CSKA Sofia, s nímž prohráli 1:2. „V každém zápase chceme zvítězit, ale pořád je to příprava. Budem dál pracovat,“ říká Roman Procházka.

„První poločas byl z naší strany velmi dobrý a mohli jsme dát více než jeden gól. Škoda, že jsme pak v závěru ještě inkasovali,“ mrzelo po konečném hvizdu Romana Procházku, který strávil na place 68 minut. „Ve druhé půli jsme nezačali úplně ideálně a tu iniciativu přebrali hráči CSKA.“

Procházka zamířil do Viktorie v létě právě ze Sofie, kde nastupoval za konkurenční Levski. „Bylo tam hodně fotbalistů, které jsem si pamatoval. V Bulharsku je utkání Levski proti CSKA samozřejmě velké derby,“ popisuje. „Věděl jsem, co od nich můžeme očekávat, a také se to potvrdilo.“

Se startem druhého týdne španělského soustředění se přehoupla do své finální fáze i podoba tréninkové přípravy. „Už to dolaďujeme. Nemáme takové tréninkové dávky, jako jsme měli na začátku, spíše to jde do taktiky,“ říká Procházka. „Samozřejmě jsme dnes chtěli zvítězit, stejně jako v každém zápase, ale stále je to příprava. Víme, na čem musíme pracovat a budeme to dělat i nadále,“ dodává odhodlaně.

Podobně hodnotil utkání proti CSKA také asistent trenéra Dušan Fitzel. „Zápas bych rozdělil na dva poločasy. V prvním jsme byli dominantní, měli jsme šance a vypadalo to celkem zajímavě. Do druhé půle jsme vstoupili trošku nekoncentrovaně a kupili jsme chyby,“ shrnul první prohru v zimní přípravě.

„Začínáme tu přípravu směřovat k prvním mistrovským zápasům, takže někteří hráči dostávají větší prostor. Po taktické stránce budeme dolaďovat některé věci, v nichž ještě máme malé problémy, a budeme se snažit v nich posunout,“ říká Fitzel.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC