Viktoria Plzeň zahajuje na poli eSportu novou sérii utkání pod názvem FIFA20 FCVP SERIES. V rámci ní se chce postupně utkávat s různými celky ze zahraničí. Na první duel dojde v sobotu 16. května večer, viktoriáni si zahrají proti nejlepšímu slovenskému esportovému celku AS Trenčín eSports.

Stream začne 16. května v 17:45 na twitchi FCVP a jako moderátoři vás jím provedou Jiří Pelnář a Jiří Poór, ve studiu bude také profesionální hráč FCVP na poli eSportu LukᚠPour alias T9Laky. Reprezentovat Viktorku a šanci dokázat své kvality dostanou dva nováčci v týmu FCVP eSport, DRMi10 a Emphaty. Za Trenčín nastoupí bratři Doležalové Doli97 a Doli2000.

Zápas se bude hrát v režimu FUT a systému BO3, tedy na dva vítězné zápasy. Jako první poměří síly DRMi10 a Doli2000, posléze Emphaty s Doli97. V případě nerozhodného stavu si proti sobě zahrají duel o vítěze DRMi10 a Doli97.

Na zápas zve i trenér plzeňské Viktorie Adrian Guža, který působil rovněž v Trenčíně: „Zápas bude velmi zajímavý. Viktorka vždy hrála vynikající fotbal nejen na hrací ploše, ale i ve hře FIFA, to samé Trenčín. Uvidíme, jak bude vypadat vzájemné měření sil na herních konzolích. Určitě vám doporučuji sledovat tento zajímavý zápas.“

Pokud chcete více informací o Viktorce ze světa eSportu, určitě sledujte speciální instagramový účet! A v sobotu nezapomeňte viktoriánům fandit při streamu.