Vindahl – Vitík, Zelený, Krejčí ml. (C) (79. Panák) – Preciado, Solbakken, Sadílek (78. P. Vydra), Ryneš (78. Pešek) – Birmančević, Kuchta (72. Olatunji), Haraslín (60. Karabec).

Jedlička – Havel, Hejda (C), Dweh – Cadu, Kalvach, Červ, Mosquera (46. Hranáč) – Jirka (62. Kliment), Metsoko (46. Chorý), M. Vydra.

Rohy: 6 - 3

Ofsajdy: 1 - 0

Fauly: 3 - 10

Diváci: 17138

Poslední utkání sezony 2023/2024 odehrála Viktoria na pražské Letné. Utkání skončilo remízou 1:1.

V sedmé minutě zápasu předvedl fantastický zákrok Martin Jedlička. Pro fanoušky, kteří sledovali utkání proti Fiorentině, to nebylo nic překvapivého. Ostatní jen žasnou nad tím, co Martin Jedlička vytáhl. Z metru vychytal Kuchtu. O deset minut později byla odpískána penalta pro Spartu. Její zahrávání si vzal na starosti Kuchta, který balon poslal na horní tyč.

Ve dvacáté osmé minutě se znovu předvedl Martin Jedlička, který výborným zákrok vychytal střelu Haraslína. V závěru prvního poločasu se Sparta dostala do vedení. Po rohovém kopu se k míči dostal Zelený a svou střelu poslal do branky.

První zajímavou situaci ve druhém poločase si vypracovala Viktoria. TomᚠChorý vypálil z hranice šestnáctky. Jeho pokus mířil těsně mimo branku. V padesáté osmé minutě orazítkoval horní tyč Sadílek. Nakonec stejně vylétl nad hlavu praporek pomezního. V šedesáté sedmé minutě se Matěj Vydra v šestnácte prodral až do zakončení. Jeho rána byla nakonec zablokována. Chvíli na to se prosadil TomᚠChorý nenápadnou střelou. Cadu z pravé strany nacentroval do vápna, kde byl nehlídaný TomᚠChorý. Ten svou ranou překonal Vindhala.