S dalím domácím zápasem Viktorie Plzeň přichází i nové vydání pravidelného zápasového magazínu Viktorián, který nabídne nejen ohlédnutí za úspěném působení v domácí soutěi i Evropské lize, výsledky mládenických týmů Viktoria za uplynulé období nebo představení soupeře ze severu Čech.
V pětistránkovém rozhovoru se vichni zájemci o magazín Viktorián dočtou o ivotní i fotbalové pouti současného trenéra plzeňského klubu Karla Krejčího.Rodák ze severní Moravy, kterému byla předurčena slibná ligová kariéra následovaná jetě úspěnějím trenérským působením, propadl kouzlu fotbalu v devíti letech. V Karviné, kde jsem se narodil, fotbal moc nefrčel. S tátou jsme spí chodili na házenou nebo na hokej. Můj táta byl horník. Kdy jsem chodil do třetí třídy, utrpěl úraz a my se pak přestěhovali na umavu, odkud pocházela máma. Ve kole mě pan Weber, který mě měl na tělocvik, doporučil do Suice a já tam začal jezdit na fotbal, popisuje Karel Krejčí své první fotbalové krůčky. Panu Weberovi nejvíc vděčím za to, e mi dal výborné atletické i gymnastické základy. Dostal jsem výbornou průpravu, která se mi hodila do následující kariéry. Natěstí jsem měl velice dobrého třídního, který miloval sport, říká jistě dnes u plzeňský trenér.
Při otázce na svůj dětský fotbalový vzor vak zaváhá. U mě se to měnilo kadou chvíli. V době, kdy já byl malý kluk, tak jsme na televizi chytali jeden program, dvojku jsme neměli. V zimě jsme byli na rybníku a v létě honili mičudu. V televizi sporty moc nebyly a v porovnání s dnení generací, je a nepředstavitelné, kolik mají moností, kde sledovat pičkové fotbalisty. Pamatuji si, e za mých mladých let letěli Holanďani, Van Basten a parta kolem něj, vzpomíná Krejčí.
Kompletní rozhovor s prvním muem plzeňského týmu lze najít v aktuálním čísle magazínu Viktorián. Ten lze zakoupit před zápasem se Slovanem Liberec u vchodů do stadionu za cenu 19 Kč.