Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Pardubice - Plzeň 4:1 (2:1)

11. kolo, sobota 23. 2. 2019, 10:30, Pardubice
Pardubice: Bidlová (79. Holcová) – Grundmannová (69. Spilková), Chabadová (55. Hýlová), Nekovářová, Vodvárková, Novotná, Fialová (76. Šindelářová), Širšová (76. Holcová), Neradová (62. Hlušičková), Betáková, Kružíková (65. Minářová).
Plzeň: Štichová (41. Pančochová) - Baumruková, Kolorosová, Horáčková, Šeflová (65. Klepsová) - Polcarová, Csordas, Maršíková (52. Vondrovicová) - Belšánová (57. Gracias), Jílková, Pavlíčková.
Branky: 5. Fialová, 39. Novotná, 48. Chabadová, 60. Kružíková – 17. Pavlíčková, ŽK: Betáková, Rozhodčí: Nováková – Karásková, Fuchsová.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Pardubic, kde nás čekal velice těžký a kvalitní soupeř. Vinou několika zranění a absencí jsme do utkání nastoupili s několika nadějnými hráčkami z kategorie starších žaček a v počátečních minutách byla patrná mírná nervozita a nesehranost, přičemž soupeř rychle jednu z nepozorností dokázal využít. Pro nás to byl důležitý budíček do dalších minut, protože od té chvíle jsme převzali otěže prvního poločasu, byli jsme odvážnější a rychlejší v soubojích a dařilo se nám soupeře rychle dostupovat. Velice kvalitně jsme řešili přechodovou fázi a výsledkem toho bylo srovnání v 17. minutě po zakončení výborně hrající Pavlíčkové. I v dalších minutách jsme měli obrovský tlak s mnoha nadějnými šancemi, ale bohužel jsme je nedokázali přetavit v branku. To se nám stalo osudným, protože v poslední minutě prvního poločasu jsme dostali z ojedinělé chyby v obraně nešťastnou branku tzv. do šatny. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem zvrátit výsledek a porvat se o body, ale vstup nám vůbec nevyšel a rychle jsme inkasovali potřetí. To holky hodně ovlivnilo, otupilo náš tlak a již jsme se nedokázali dostat zpět. Soupeř poté přidal další branku, ale i přes naše zlepšení v poslední desetiminutovce se skóre již na naší straně nezměnilo a odjíždíme poraženi. Holky musím pochválit za přístup, koncentraci a intenzitu s jakou hrály, především v prvním poločase, to byla cesta, kterou se chceme dát, musíme však pracovat na větší odvaze a přesnosti v zakončení, to nás stále trápí.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál