Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Sparta - Plzeň 0:5 (0:2)

Pohár – SF, středa 6. 3. 2019, 18:00, TCM Strahov
Sparta: Kubištová – Pirklová, Sitterová, Buryánová, Machová, Novotná (37. Přílepková), Johnová, Mrázková, Marcinková (71. Veverková), Rybínová, Kremrová.
Plzeň: Holíková (66. Pančochová) – Jílková, Horáčková, Šeflová, Hermanová (61. Gracias) – Polcarová, Štichová (54. Maršíková), Csordas – Pavlíčková (69. Lukešová), Belšánová (47. Klepsová), Němcová.
Branky: 30. Štichová, 37. Pavlíčková, 57. Csordas, 65. Klepsová, 76. Němcová, ŽK: Marcinková, Rozhodčí: Chlastáková – Navrátilová, Borodáč.
Diváci: 55.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Dnešní utkání přineslo pouze samá pozitiva. Nejenže jsme ho výsledkově zvládli a naprosto zaslouženě postoupili do finále poháru FAČR, ale předvedený výkon a nasazení hráček byl jedním z nejlepších za celou dobu, co s nimi jsem. Holky byly schopné dodržet všechno, co jsme si v kabině řekli. Organizace hry byla daleko lepší než v předchozích zápasech, stejně jako hra našich křídel. Byli jsme schopni přehrát soupeře v nasazení v osobních soubojích a v kombinaci uprostřed pole, což bylo klíčové. Navíc holky ukázaly skvělý tah na branku a dravost, s kterou chtěly zakončovat a jít do střelby, což bylo cílem několika posledních tréninků. Celý tým musím za tento zápas pochválit, jsem na ně pyšný, protože v něm ukázali srdce, bojovnost a obětavost, kterou v sobě mají. Naším hlavním cílem nyní bude udržet tento stav a přístup i do dalších ligových kol a následně do finále poháru!“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál