Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2

Pardubice - Plzeň 3:2pen (2:0)

Nadst., sobota 27. 4. 2019, 13:00, Letní stadion
Pardubice: Bidlová – Grundmannová, Betáková, Nekovářová, Vodvárková, Novotná (64. Spilková), Fialová (64. Solničková), Matějková, Jedličková, Neradová, Chabadová (74. Šindelářová).
Plzeň: Pančochová – Baumruková, Horáčková, Kolorosová, Hermanová (41. Klepsová), Polcarová, Csordas, Štichová (75. Šeflová), Jílková (59. Gracias), Belšánová (64. Strašilová), Němcová.
Branky: 14. Neradová, 25. Chabadová – 47. Kolorosová, 71. Strašilová, Penalty: 4:3, Rozhodčí: Baťová – Kmitovská, Machačová.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Další kolo nadstavbové části jsme absolvovali v Pardubicích, kde jsme zároveň utkání chtěli pojmout jako generálku na finále poháru, které nás čeká ve středu. S tímto vědomím jsme se na utkání připravovali, ale první půle tomu naprosto neodpovídala. Soupeřky nás od prvních minut přehrávaly především v nasazení a ochotě běhat. Byli jsme všude druzí a naprosto se nám nedařilo držet se našeho stylu hry a pokynů, které byly dány v kabině. Soupeř toho dokonale využil a ujal se zaslouženě vedení dva nula. O poločasové přestávce byl v kabině pořádný průvan a holkám jsme velice důrazně vysvětlili, že tudy cesta nevede. Zdá se, že to mělo na holky přesně ten správný účinek, protože do druhé půle vlétly jako vyměněné a bylo jich plné hřiště. Soupeře jsme zatlačili a vytvářeli si dobré příležitosti plynoucí hlavně z obětavosti a spolupráce při napadání soupeře. Nakonec se nám podařilo srovnat skóre a dokonce jsme vstřelili i třetí branku, ale ta neplatila pro domnělý ofsajd. Další branka už nepadla a tak se šlo na penalty, které nám bohužel nevyšly, ale není třeba věšet hlavu. Byť byla první půle z kategorie hororových, tak za druhou půli holky zaslouží pochvalu a uznání, protože i když vše nefungovalo jak má, tak předvedly ohromné odhodlání a ochotu pracovat a otočit nepříznivý výsledek za každou cenu. Na tomto musíme stavět a přenést si to i do středečního finále poháru.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál