Viktoriánské béčko čeká v neděli poslední utkání na domácí půdě v roce 2023, v západočeském derby přivítá karlovarskou Slavii.

Karlovy Vary hráli minulý týden na svém hřišti proti FK Robstav. Skóre utkání otevřel až v druhém poločase domácí Sebastian Horník. Hosté šest minut před koncem dokázali vyrovnat, a to díky brance Ondřeje Štursy. Duel Karlových Varů a FK Robstav skončilo remízou 1:1. Karlovarská Slavia se po třinácti zápasech nachází na třináctém místě.

Karlovy Vary vs. FCVP B 2:3

Západočeské derby mezi B-týmem Viktorie a Karlovými Vary se odehraje v neděli 5. listopadu od 10:30 v Luční ulici. Na zápas je jednorázové vstupné 50 Kč, zdarma mohou přijít držitelé permanentních vstupenek 2023/2024, platebních karet FC Viktoria od ČSOB a také ZTP a VIP partneři.