Poslední zápasy letošního roku mají za sebou už téměř všechny mládežnické výběry! Některé ještě čekají závěrečné duely v příštím týdnu, jiné mají podzim za sebou. Na první příčce přezimují hráčky ženského béčka a také hráči třináctky. Jak se dařilo dalším?

Svěřenci trenéra Ondřeje Šimla si v Luční připsali nad Středočechy vysokou výhru, o které rozhodli již v první půli. S podzimní částí se tak devatenáctka rozloučila ve velkém stylu. Po úspěšném tažení UEFA Youth League nyní viktoriáni přezimují v 1. lize dorostu na 11. místě. Nejlepšími střelci týmu jsou čtyřgóloví Filip Lörincz s Alaem Dabanim, jež se prosadili i proti Příbrami.

FCVP U19 vs. Příbram 7:1 (4:1)
Střelci: 7. Štauber Adam, 25. Šustr Dominik, 29. a 70. Lörincz Filip, 45. Dabani Alao, 59. Kule Jakub, 75. Deml Ondřej – 9. Štěpánek Jakub.
Sestava: Baier - Keltyčka T. (10. Secký), Rádl (K), Deml, Štauber (67. Doubek), Červený, Lörincz (76. Suchý), Novák J., Kule (76. Šot), Šustr, Dabani (67. Hašek)

Osmnáctka rovněž zakončila podzimní část sezony. V domácím prostředí to však mladým nadějím proti Bohemians nevyšlo a góly z úvodu druhé půle nakonec rozhodly o prohře 0:2. Viktorka vstoupí do přestávky ze středu tabulky s lehkou ztrátou na týmy nacházející se těsně před ní.

FCVP U18 vs. Bohemians 0:2 (0:0)
Střelci: 47. Bělaška, 68. Tomek.
Sestava: Daněk - Borolič, Kulišan, Doubek, Suchý (K), Houdek (62. Keltyčka D.), Hašek (62. Kobes), Fremr, Sivák (74. Volfík), Šot (82. Kdolský), Panoš (46. Kucharik)

David Vaněček si se svými borci na závěr roku dokráčel k již osmé výhře v letošní sezoně. Tři body se nerodily snadno, jelikož od 21. minuty proti Středočechům dotahovali, nicméně především díky vydařenému výkonu ze druhé půle dokázali Západočeši utkání otočit a Příbram deklasovat vítězstvím 6:1. Do jarní části tak červenomodří půjdou z pátého místa.

FCVP U17 vs. Příbram 6:1 (1:1)
Střelci: 29. Böhm, 46. Dulík, 63. Šlegel, 73. Šlegel (pen.), 80. Brandner, 49. Macháč - 21. Čajko.
Sestava: Ulman - Kardos D, Volfík (79. Duong), Sivák (46. Lemon), Kucharik (46. Macháč), Kardos K. (79. Brandner), Chalupa (K), Šlegel, Dulík, Böhm (64. Kolář), Paidar

Kluci z šestnáctky jsou na tom dost podobně jako jejich o dva roky starší kolegové. Na Bohemians v posledním podzimním duelu těsně nestačili a zimu stráví na 10. místě, která znamená klidný střed tabulky se ztrátou pouhých pár bodů na vyšší příčky. Dosavadním nejlepším kanonýrem mládežnického týmu je sedmigólový Adam Novák.

FCVP U16 vs. Bohemians 1:3 (1:2)
Střelci: 36. Křivánek - 13. Chadžiev, 44. Černý, 88. Chadžiev.
Sestava: Šilhavý - Císař, Vacek B., Velich, Veselák, Abrhám (56. Růžička F.), Ruta (63. Novák A.), Büchner, Kubrycht, Křivánek (56. Růžička O.), Putera (46. Kdolský)

Ačkoliv v úvodu druhé půle poslal viktoriány do vedení Lexa, Pardubice ještě dokázaly srovnat na konečný nerozhodný stav. Plzeňští mladíci se tak v tabulce nadále drží před Východočechy a na závěr podzimu je v sobotu 19. listopadu od 10 hodin na hřišti 33. ZŠ v Plzni čeká finální duel s vedoucí pražskou Slavií.

Pardubice vs. FCVP U15 1:1 (0:0)
Střelci: 60. Šic - 42. Lexa.
Sestava: Hasman - Kricner, Speierl, Gaszczyk A., Beneš (51. Oliverius), Škorpil (K), Šot (41. Nováček), Zapoměl (41. Hubáček), Lexa, Bečka, Vukovič (64. Matys)

Plný počet bodů si z Pardubic odvezli hráči čtrnáctky. Ti během pěti minut rozhodli o výhře 2:1 a na druhé příčce stále drží naděje na konečné prvenství. Na Spartu totiž ztrácí pouhé tři body se zápasem k dobru. Úspěšný podzim zakončí stejně rovněž v sobotu proti slávistům. Na stejném místě je výkop jejich zápasu naplánován na 12:00.

Pardubice vs. FCVP U14 1:2 (0:0)
Střelci: 65. Schwarzkopf - 62. Bednář, 66. Zýka.
Sestava: Kotlařík (41. Vilímek) - Folk, Bednář, Mašek M. (41. Böhm), Mikula (K), Houser (51. Flachs), Mašek P. (41. Petrák), Volf (66. Holub), Rada (41. Hamáček), Zýka, Vlček (54. Hengstermann)

Hráči U13 se před dokopnou postarali o vánoční nadílku do sítě Příbrami. Té nasázeli neuvěřitelných 10 gólů. A to nebylo všechno! Opravdo bylo co slavit. S jedinou ztrátou bodu totiž plzeňští talenti zakončili podzim na prvním místě, za což zaslouží velký potlesk.

FCVP U13 vs. Příbram 10:0 (7:0)
Střelci: 1. Kovařík, 4. Kovařík, 12. Kovařík, 16. Kovařík, 27. Nový, 31. Kovařík, 49. Míka, 63. Smejkal, 78. Nguyen, 80. Kyklhorn.
Sestava: Böhm, Fleissig - Běhounek, Hájovský, Hajský, Hnát, Hoblík, Hochman, Kovařík, Matoušek, Míka, Nguyen, Nový (K), Pacák, Paidar Zd., Sedlák, Smejkal, Smeták, Vondryska, Kyklhorn

V zápase naší dvanáctky s Příbramí bylo vidět hned 13 gólů, z čehož o 9 se postaral právě západočeský tým. Hattrick vsítil talentovaný Serhiienko a o dvě trefy se postaral Minařík. Také borcům z této kategorie se v lize nadmíru daří, o pouhé skóre za jihočeským Dynamem jsou před jarní fází na druhém místě a netrpělivě vyhlíží další zápasy.

FCVP U12 vs. Příbram 9:4 (3:1)
Střelci: 21. Serhiienko (pen.), 22. Serhiienko, 23. Minařík, 50. Bláha (vl.), 53. Minařík, 58. Řihák (vl.), 62. Serhiienko, 70. Lavička, 86. Hrdina - 3. Koura (vl.), 45. Müller, 63. Bláha, 75. Štětina.
Sestava: Bystřický - Koura, Duczynski, Sebránek, Velič, Limberský, Rossi, Bečka D., Doubek, Duchoň, Hrdina, Chlan, Lavička, Minařík, Pacovský (K), Serhiienko, Šlajs

Ženy mají za sebou těsně před koncem podzimu cennou remízu na hřišti Slovácka. Srovnáním se o ní postarala Beštová a do závěrečného zápasu letošního roku proti pražské Slavii tak holky vstoupí z pátého místa. Poslední duel roku je čeká v neděli 20. listopadu na umělé trávě v Luční ulici od 14 hodin, tak je přijďte podpořit!

Slovácko vs. FCVP Ženy 1:1 (1:1)
Střelkyně: 11. Trčková - 37. Beštová.
Sestava: Radová M. - Radová A., Pacandová, Beštová (83. Mikešová), Mrázová (K), Kochanová, Pelikánová, Markelová, Šrámková (76. Knödlová), Lukáčová Z., Lukáčová J.

Béčko našich žen zatím slaví ve své první sezoně úspěch. Bez jediné prohry a se skóre 45:15 po konci podzimní části drží v divizi první příčku s náskokem tří bodů na Malešice!

FCVP Ženy B - 1. místo
Nejlepší střelkyně: Eliška Marcelová (8 gólů)

O výhře dorostenek nad Pardubicemi rozhodla dvěma parádními góly Denisa Rancová, která je se sedmi vstřelenými brankami dokonce nejlepší střelkyní týmu. S fotbalovým rokem se páté viktoriánky rozloučí v neděli 20. 11. od 10:30 na hřišti sedmé Dukly.

FCVP WU18 vs. Pardubice 2:0 (0:0)
Střelkyně: 66. Rancová, 84. Rancová.
Sestava: Polívková (85. Hamplová) - Kozlíková, Märzová (64. Vojtová), Navrátilová (73. Gunea), Zahradníková (59. Jančová), Kadlecová, Herbrychová, Švecová (85. Hamplová), Rancová, Górasová, Krumpholcová (K)

Pouze jediná branka rozhodla o těsné prohře našich starších žákyň na hřišti Pardubic. Stejně jako dorostenky jsou i svěřenkyně trenéra Berana na pátém místě, které si mohou před zimou pojistit výhrou nad Libercem, se kterým se utkají ve čtvrtek 17. 11. od 11 hodin na 33. ZŠ.

Pardubice vs. FCVP WU15 1:0 (0:0)
Střelkyně: 64. Nevosádová.
Sestava: Vondrovicová, Capouchová - Limberská, Kynclová, Cinková, Šotová (K), Antony, Blasczyková, Brandlová, Balejová, Hladká, Kadeřávková, Timková, Boučková, Soukupová, Kubešová, Ottová

Pátá příčka připadla po podzimu i mladším žákyním, které v Pardubicích týmovým výkonem zvítězily 4:0. O dvě branky se postarala kanonýrka červenomodrých Aneta Hrdličková, která má v jedenácti zápasech zatím na svém kontě 19 gólů.

Pardubice vs. FCVP WU13 0:4 (0:1)
Střelkyně: 5. Hrdličková, 44. Šimánková, 48. Hrdličková, 68. Bauerová.
Sestava: Dragounová, Capouchová - Bauerová, Dragounová, Hrdličková, Kováříková, Kreisová (K), Pohořalá, Štrosová, Vacíková, Šibilová, Šimánková