Puma banner vlevoNabídni své místo
Školáci si v Doosan Areně vyzkoušeli práci reportérů a vyzpovídali viktoriány
19.11.2018
FCVP
Viktorka do škol

Školáci si v Doosan Areně vyzkoušeli práci reportérů a vyzpovídali viktoriány

13 zástupců z partnerských škol klubu dostalo v pondělí šanci zasednout před kamery klubové televize spolu s jedním ze čtyř vybraných viktoriánů a důkladně jej vyzpovídat. Na otázky dětí odpovídali Tomáš Hořava, Radim Řezník, Roman Procházka a Jan Kopic. Na ty nejlepší se můžete těšit v dalším vydání magazínu RED&BLUE, které pro vás chystáme.

Viktoriánská aukce dresů

Projekt Viktorka do škol pokračoval tento týden po velké výtvarné soutěži, kdy děti soutěžily s obrázky na téma Viktoria Plzeň v Lize Mistrů o zajímavé ceny, další zajímavou aktivitou. 13 vybraných žáků z partnerských škol dostalo příležitost v rozhovoru 1 na 1 vyzpovídat před kamerami některého z viktoriánů.

Rozhovory v improvizovaném studiu na vícero kamer se zvláštním osvětlením a mikroporty zvládli všichni nominovaní školáci bez potíží. Za kabinu jim byli k dispozici Tomáš Hořava, Radim Řezník, Roman Procházka a Jan Kopic, který se při rozhovoru s Emou ze školy pro sluchově postižené naučil například i vlastní jméno znakovou řečí.

„Bylo to fajn, moc jsem si to užil. Je super, že se zapojila i škola pro neslyšící a ukázalo se, že to není žádná překážka. Navíc Ema říkala, že je hráčkou Viktorky v přípravce a díky hodné trenérce vše v pohodě zvládá,“ potěšilo Jana Kopice. Na úryvky ze samostatných rozhovorů se můžete těšit v dalším vydání klubového videomagazínu RED&BLUE, které bude právě díky této akci speciální a uváděné nejlepšími žáky-reportéry!

„Splněný sen, nezapomenutelný zážitek, děkujeme!“ – přesně s těmito slovy odcházeli žáci z Doosan Areny. A také s podepsanými předměty od hráčů.

Viktorka do škol má za cíl zapojit školy do dění okolo klubu FC Viktorie Plzeň. Pravidelně jsou pro školy pořádány soutěže se zajímavými cenami. Vybraní žáci dostávají na zápasy vstupenky. Případní noví zájemci o vstup do projektu se nám mohou ozývat na e-mailovou adresu belsan@fcviktoria.cz.

Mediálním partnerem projektu je Plzeňský deník.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná