Utkání bohaté na branky sehráli dorostenci Viktorie Plzeň U17 s Pískem. Viktoriáni Jihočechům nastříleli pět branek a po zásluze vyhráli. S plným bodovým ziskem jsou po dvou odehraných kolech svěřenci trenéra Jiřího Žiláka na pátém místě v tabulce.

Utkání bohaté na branky sehráli dorostenci Viktorie Plzeň U17 s Pískem. Viktoriáni Jihočechům nastříleli pět branek a po zásluze vyhráli. S plným bodovým ziskem jsou po dvou odehraných kolech svěřenci trenéra Jiřího Žiláka na pátém místě v tabulce.

„Od prvních minut jsme si vytvořili převahu. Dobře jsme otáčeli hru a drželi míč. V 8.min jsme se po krásné akci dostali do vedení. Holub přihrál Mičkovi, který nájezd na brankáře proměnil ve vedoucí branku. Po zbytečné chybě v rozehrávce jsme však nechali hostující tým v 16.min vyrovnat (1:1). Na 2:1 zvýšil krásnou střelou Chasin, ale 30.min přinesla opět vyrovnání. Po našem nedorozumění Písek pohodlně vyrovnal (2:2). Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Herní převaha byla na naší straně a po několika šancích, které se nám nepodařilo proměnit jsme se třetí branky dočkali v 53.min. Na centr Mička si naběhl Kadlec a mířil přesně (3:2). O 4.min později zvýšil vedení Piroch (4:2) a na konečných 5:2 upravil povedenou střelou Mičko. Utkání jsme mohli rozhodnout již v prvním poločase. Trpělivá hra nás dovedla k zaslouženému vítězství,“ hodnotil zápas trenér Jiří Žilák.