Ve 22. kole ČLŽ U14 se na stadionu v Luční ulici utkaly mužstva domácí Vikorie Plzeň s 1. FK Příbram. Už ve 2. minutě se po chybě domácích prosadili hráči Příbrami. Se svojí odpovědí ale Viktoriáni nečekali dlouho. V 7. minutě poslal přihrávku Mudra na Beneše, který tváří v tvář brankáři nedal šanci – 1:1.

Ve 22. kole ČLŽ U14 se na stadionu v Luční ulici utkaly mužstva domácí Vikorie Plzeň s 1. FK Příbram.

Už ve 2. minutě se po chybě domácích prosadili hráči Příbrami. Se svojí odpovědí ale Viktoriáni nečekali dlouho. V 7. minutě poslal přihrávku Mudra na Beneše, který tváří v tvář brankáři nedal šanci – 1:1. Ve 30. minutě se po individuálním průniku domácího Vajaie pískala penalta. Míč si na značku pokutového kopu postavil kapitán Duchoslav, který se nemýlil – 2:1.

Druhý poločas začal brankově téměř stejně jako první. Ve 36. minutě bylo srovnáno – 2:2. V 52. minutě po křídelní akci a přihrávce Beneše na hranici pokutového území vystřelil technicky zpoza „šestnáctky“ Mudra a Plzeň šla opět do vedení – 3:2. Hned minutu nato se skóre měnilo znovu. Tentokráte Kýček posunul míč do střelecké pozice Benešovi, který svým druhým gólem zvýšil na 4:2. Na konečných 5:2 upravil po rohovém kopu Mudry hlavou Schleis v 58. minutě.

„Hráči na hřišti zaslouží pochvalu. A to nejen naši, ale také kluci z Příbrami, kteří hráli aktivní, technický fotbal s řadou dobrých individuálních výkonů. U našeho mužstva je vidět, že herně lépe zvládá utkání, kdy nemusí dobývat obrannou hradbu tvořenou 10 hráči soupeře na vlastní polovině,“ hodnotil utkání trenér Štěpán Havránek.