V sedmém kole přivítali Viktoriáni soupeře z Teplic. Domácí chtěli odčinit dva neúspěšné zápasy z minulého týdne a pustili se do soupeře s chutí. V 5. minutě se dostal do dobré...

V sedmém kole přivítali Viktoriáni soupeře z Teplic. Domácí chtěli odčinit dva neúspěšné zápasy z minulého týdne a pustili se do soupeře s chutí. V 5. minutě se dostal do dobré příležitosti Štípek, ale jeho lob skončil mimo branku teplického Mrázka. V 9. minutě zacentroval z levé strany Hnát našel Demjana, jeho střelu srazili hostující obránci na roh. Ve 14. minutě prošel ze strany  Pěnička jeho střela však našla připraveného Mrázka. Úvodní čtvrthodinu plzeňské aktivity zakončil ještě průnik Hnáta do vápna soupeře, jeho přihrávka ale směřovala nepřesně. Ve 24. minutě zahrávali hosté rohový kop, k odraženému míči se dostal Pěnička a postupoval sám přes půlku hřiště, na hranici velkého vápna zakončil svůj průnik přesnou střelou k tyči 1:0. Ve 27. minutě se dostal ke střele Filinger po přihrávce Dvořáka. Ve 38. minutě bylo vyrovnáno po nedorozumění středu obrany, zaváhání plzeňských využil Kodeš 1:1.

Po přestávce se k první vážnější střele dostal Pěnička, ale minul branku Teplic. Ve 48. minutě zahrávali domácí rohový kop Aubrechtem, vydařenou kombinaci zakončil vedoucím gólem hlavou Dvořák. Ve 49. minutě podržel domácí Viktorku brankař Cipra kohout_jiri_trener_small.jpgkdyž vyrazil střelu Rainera na rohový kop.  V 69. minutě zatáhl míč po pravé straně Výtisk, odcentroval na Aubrechta, kterému míč v rozhodující chvíli odskočil. V 71. minutě ideálně vysunul Dvořáka, Demjan, ten však v rozhodujícím okamžiku netrefil míč, následný odražený míč poslal Štípek střelou z dvaceti metrů do břevna. V 73. minutě se znovu před brankařem objevil Dvořák, po ideální přihrávce Štípka, ve své druhé šanci však znovu neuspěl. V 77. minutě přidal gólovou pojistku Štípek po přihrávce pěničky a uzavřel na konečných 3:1. "Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si tlak, který jsme korunovali vedoucí brankou. Potom jsme začali hrát zbytečně pasivně a nechali jsme soupeře lacino vyrovnat. Ve druhém poločase jsme si vytvořili spoustu šancí a zaslouženě zvítězili," uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.