V zápase 23.kola 1 dorostenecké ligy nastoupili domácí Viktoriáni proti soupeři z Teplic. První šanci zápasu si vypracoval Mlynařík, ale branku Skaláka netrefil. Více štěstí měli hosté ve 30. minutě centr Výborného zapadl za záda brankaře Švihoříka 0:1. Domácí mohli srovnat ve 42.minutě, akci Mariánuse se Sorokou zakončoval Soroka tváří v tvář pouze do brankáře Skaláka.

V zápase 23.kola 1 dorostenecké ligy nastoupili domácí Viktoriáni proti soupeři z Teplic. První šanci zápasu si vypracoval Mlynařík, ale branku Skaláka netrefil. Více štěstí měli hosté ve 30. minutě centr Výborného zapadl za záda brankaře Švihoříka 0:1. Domácí mohli srovnat ve 42.minutě, akci Mariánuse se Sorokou zakončoval Soroka tváří v tvář pouze do brankáře Skaláka.

Druhý poločas začal lépe pro hosty, kteří se radovali ze druhé branky v 55. minutě kdy se ve vápně prosadil Altman 0:2. Domácí se snažili o kontaktní branku, ale pozorně hrající obrana Teplic je do větších šancí nepouštěla. Domácí se přeci jen dočkali, v 85. minutě se prosadil po centru Mariánuse Piroch a střelou k tyči dal ještě domácím naději 1:2. Hosté však větší drama nepřipustili a zvítězili 1:2.

„V dnešním zápase jsme byli až příliš nepřesní a nedokázali si tak vytvořit větší množství šancí a souvislejší tlak. V poli to byl sice vyrovnaný zápas, ale Teplice byli nebezpečnější,“ uvedl trenér Jiří Kohout.