V žákovské divizi se plzeňští mladíci představili na hřišti Sušice. Viktoriáni dokázali zápas rozhodnout již v první části, kdy nastříleli soupeři tři...

V žákovské divizi se plzeňští mladíci představili na hřišti Sušice. Viktoriáni dokázali zápas rozhodnout již v první části, kdy nastříleli soupeři tři branky.

pavel_vitous_roz.jpg„Na rychlém terénu jsme se kombinační hrou prosadili a zaslouženě vyhráli,“ vysvětluje trenér Pavel Vitouš. V 9. minutě se nádhernou střelou z 25. metrů prezentoval Brožík -  0 : 1. Viktoriáni dále vystupňovali svoji aktivitu velmi dobrým presinkem a už o pár minut mohlo být skóre dvougólové. Na levé straně vybojovali míč a po kombinaci a průniku do pokutového území se prosadil Provod. Předložil ideální míč podél branky, ale Kule na zadní tyči branku netrefil. „Vše si kluci vynahradili mezi 20. až 25. minutou. Nejprve Ruml uvolnil Medveděva a ten prostřelil brankáře domácích - 0 : 2.“ Následně si tito dva pozice vyměnili, a po přihrávce Medveděva skóroval Ruml – 0 : 3.

„Ve druhém poločase domácí zvýšili snahu o zkorigování výsledku, ale nᚠceloplošný presink jim to neumožnil.“ Naopak v 55. minutě se opět prosadil Medveděv, kterého domácí obrana faulovala v pokutovém území a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Peroutka – 0 : 4. „Celý tým předvedl velmi dobrý výkon. Teď jen neusnout na vavřínech a pokračovat v tvrdé práci. Stále je co odstraňovat a věřím, že cesta je správná

U14

TJ Sušice - FC Viktoria Plzeň 0:4

Poločas: 0:3

Branky a asistence: 9. min. Brožík, 20. min. Medveděv ( Ruml ), 24. min. Ruml ( Medveděv ), 55. min. Peroutka z P.K

Sestava: Juraši – Míšek, Peterka, Brožík, Petr – Kule, Šíša, Ruml, Provod – Hančin, Medveděv. Trenéři: P. Vitouš a F. Houška

Střídání:

20. min. Malý za Kuleho

50. min. Soukup za Hančina

55. min. Tumpach za Provoda

59. min. Nový za Madveděva a Siritsa za Malého