Dnešní utkání bylo jedno velké zklamání z předvedené hry. Kluci přistoupili k zápasu strašně pasivně. Chyběl pohyb, překvapení, přihrávka a nasazení.   Ve 3´ minutě...

Ve 3´ minutě utkání, po nedoruzumnění v naší obraně, nás soupeř potrestal prvním gólem 1:0. Hned  o 3´minuty později jsme, ale dokázali pěknou samostatnou akcí Patrika Vylety vyrovnat skóre utkání na 1:1. Následovaly minuty, kdy ani domácí tým, ani my, jsme nedokázali vyvynout větší tlak na předvedenou hru a probíhala na hřišti spíše přetlačovaná o území, míč byl neustále někde mimo hřiště. Až v 12´minutě po rohovém kopu Patrika Vylety propálil všechny hráče a pěknou střelou zvýšil Jakub Doležal na 2:1. Ale ani tento gól nepřinesl uklidnění a zlepšení obrazu hry, mysleli jsme si, že už vše přijde samo, ale opak byl pravdou. Soupeř dokázal využít našich laciných chyb a pohodlně dokázal obrátit stav utkání na 3:2.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř s jediným cílem, a to bylo udržení výsledku za každou cenu. V 32´minutě si chytře Patrik Vyleta přehodil vyběhnutého domácího brankáře, ten zahrál rukou a musel po obdržené červené kartě opustit hřiště. Od tohoto momentu se soupeř ještě více soustředil na defenzívu. Bohužel kromě jedné střely Tomáše Glazera a jedné gólové šanci Vitalije Chasina jsme se nedokázali více prosadit. Až v 48´minutě, kdy byl faulován Martin Tušek před vápnem, se z trestného kopu prosadil Vitalij Chasin na konečných 3:3. Závěr utkání si pohlídali domácí taktickou hrou a z naší strany nepřišel žádný větší tlak. V dnešním utkání snesou přísnější měřítko z hlediska výkonu pouze Patrik Vyleta, TomᚠGlazer a za snahu Martin Tušek. Do dalších jarních lig. zápasů je třeba u některých hráčů daleko více zlepšit přístup, nasazení, ale i poctivé dodržování tréninkové morálky, uvedli shodně trenéři Vyleta a Bejdák.