Ve 21. kole 1. ligy staršího dorostu hráli Viktoriáni svoje mistrovské utkání proti týmu z Brna. První vyloženou příležitost měli domácí po akci Černého, se prosadil do zakončení Krčál, ale hostující obrana obětavě zabránila gólu na brankové čáře.

Ve 21. kole 1. ligy staršího dorostu hráli Viktoriáni svoje mistrovské utkání proti týmu z Brna. První vyloženou příležitost měli domácí po akci Černého, se prosadil do zakončení Krčál, ale hostující obrana obětavě zabránila gólu na brankové čáře.

V 19. minutě to byli hosté, kteří se po dlouhém míči dostali do vyložené šance, ale Švihořík byl na místě. V e 26 minutě se ujali vedení hosté, když se po střele k tyči prosadil Konečný 0:1. Ve 38. minutě zakončoval odražený míč Hradecký, ale pouze do brankaře. Hosté tak odpověděli druhou brankou ve 42. minutě, po chybě obrany se zblízka prosadil Dvořák 0:2.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, po přihrávce Hradeckého měl vyloženou příležitost Hvězda, brankař Veselý jeho střelou vyrazil. V 56. minutě zahrávali hosté pokutový kop, který bezpečně proměnil Lapeš 0:3. V závěru ještě Švihořík řešil dvě příležitosti hostů a rovněž tak šance Hvězdy zůstala nevyužita.

„V prvním poločasu jsme měli vyloženou šanci za stavu 0:0, potom hosté vstřelili dvě branky po našich hrubých chybách a rozhodli o zápasu. Druhá půle byla vyjma úvodních deseti minut a velké šance Hvězdy v moci hostů,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FC Zbrojovka Brno 0:3
Poločas: 0:2
Viktoria: Švihořík – Hošálek (59. Vondráček), Bečka, Piroch, Palka – Filipec (66.Pernglau), Hradecký (73. Doležal), Chocholoušek – Hvězda, Černý, Krčál