Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Dnes ve Štruncových sadech zakoupíte vstupenky na čtyři zápasy čtyř soutěží
01.10.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Dnes ve Štruncových sadech zakoupíte vstupenky na čtyři zápasy čtyř soutěží

Viktorii Plzeň dnes čeká další ligový duel. Tentokrát se družina Pavla Vrby utká s Bohemians Praha 1905. Před zápasem s pražským soupeřem si fanoušci budou moci zajistit vstupenky nejen na utkání s ‚Klokany‘, ale také na zápasy s Luganem, Opavou i kvalifikační duel české reprezentace se San Marinem.

Na odpolední zápas s Bohemians Praha 1905 se zásoby vstupenek tenčí každým okamžikem. V případě předčasného nevyprodání celkové kapacity Doosan Areny bude prodej vstupenek pokračovat do konce prvního poločasu zmíněného zápasu.

Na zápasy s MOL Cupu s Opavou a české reprezentace se San Marinem se vztahuje speciální akce pro fanoušky na vstupenky za zvýhodněné ceny. Kompletní informace ZDE. Prodej bude probíhat až do začátku utkání s Bohemians Praha 1905.

Pokračuje rovněž prodej vstupenek na venkovní zápas základní skupiny Evropské ligy s FC Lugano. Vstupenky do sektoru hostujících fanoušků zápasu hraném v Luzernu stojí 1150 Kč. Kompletní informace ZDE. Prodej bude probíhat až do začátku utkání s Bohemians Praha 1905.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál