Chladné počasí přivítalo v neděli odpoledne aktéry utkání 24. kola Juniorské ligy, ve kterém viktoriánská juniorka hostila celek Mladé Boleslavi. Zápas, který nabídl čtyři branky, nakonec skončil dělbou bodů, pro svěřence trenérů Skály a Lepešky již třetí v řadě.

Chladné počasí přivítalo v neděli odpoledne aktéry utkání 24. kola Juniorské ligy, ve kterém viktoriánská juniorka hostila celek Mladé Boleslavi. Zápas, který nabídl čtyři branky, nakonec skončil dělbou bodů, pro svěřence trenérů Skály a Lepešky již třetí v řadě.

Domácí začali aktivně, ale nepřesnosti na kopačkách nechávaly obranu hostí relativně v klidu. A tak se jako první osmělili hosté, ale ani v tomto případě míč branku Mandouse neohrozil. Jenže v sedmé minutě posoudil rozhodčí Zelinka zákrok plzeňského Kyndla ve velkém čtverci jako nedovolený a hosté získali výhodu pokutového kopu. Ten v první branku proměnil boleslavský Rozsíval. Útočné akce Viktorie i nadále troskotaly před velkým čtvercem Mladé Boleslavi. V 18. minutě se zastřeloval domácí Mandula, mířil však nad. Stejný hráč byl o dvě minuty později sražen v pokutovém území a tak i domácí měli možnost zahrávat pokutový kop. O jeho exekuci se postaral David Kůžel, a ani on se nemýlil - 1:1. Ve slibné pozici se následně ocitl Matěj Kyndl, chybělo však přesnější zakončení. Ve 38. minutě přišla standardní situace hostí a následná dorážka neatakovaného Tvrdého - 1:2.

V úvodu druhé části měly oba týmy výhodu několika rohových kopů, ale žádnou změnu stavu tyto standardky nepřinesly. Až v 57. minutě přišla pohledná akce domácích, kterou zakončoval Ondřej Chocholoušek - 2:2. Následující minuty se oba soupeři snažili svrhnout zápas na svoji stranu, k vidění bylo několik slibných brejkových situací, žádná si ale nenašla cestu za záda gólmanů. Stejný efekt přinesly i střelecké pokusy Domabyla a Lukeše. A tak zápas skončil spravedlivou remízou. V příštím kole zamíří viktoriánská juniorka na hřiště  Hradce Králového.

„Utkání dvou rozdílných poločasůtak viděl zápas trenér Jiří Skála. „V tom prvním byla Boleslav důraznější, měla rychlejší pohyb. Z toho pak pramenily standardní situace. Po důraznějším poločasovém pohovoru jsme ve druhé půli zlepšili pohyb, vyrovnali hru a po zásluze vstřelili vyrovnávací branku. Navíc jsme tam měli několik slibných příležitostí zápas strhnout na svoji stranu,“ dodává kouč.