Před sobotním utkáním měli viktoriáni U18 jasné cíle vytěžit z domácího utkání tři body a protrhnout střelecký půst.   Úvodní minuty tomu nenasvědčovaly,...

Úvodní minuty tomu nenasvědčovaly, viktoriáni začali špatným pohybem a nedůrazem nechali soupeře v úvodu utkání  hrát. Ten hned v 5´ a 8´ minutě mohl potrestat fatální chyby domácích stoperů a pohodlně se mohl dostat do vedení. Štěstí a dobré postavení Rojíka však zabránili vstřelení branky. „Po 20 minutách hry jsme také o sobě dali vědět a to Kůželem, který se po třech standardních situacích v řadě dokázal dostat do zakončení. Své pokusy však nedokázal usměrnit do branky. Ještě jednu příležitost ke skorování v prvním dějství odmítl Kocour, když si po „namazání“ domácím obráncem nešastně ukopl míč,“ popisuje dění na hřišti trenér Martin Kastner. Ve zbývajícím průběhu poločasu se hra odehrávala spíše ve středu hřiště.

martin_kastner_roz.jpgDruhý poločas přinesl konečně toužené koření fotbalu a to branky. Hráči si po příchodu z kabin vzali slova trenéra k srdci a hrou v pohybu dokázali dostat soupeře pod tlak. Ve 48´ zužitkoval Kocour kolmou přihrávku Vokáče a střelou na zadní tyč překonal hostujícího gólmana. Hned o pár okamžiků později a to v 55´ se dynamický  Vrhel protáhl po lajně a připravil Hoffmannovi nádhernou přihrávkou 100% příležitost. „Nedat asi nešlo“. Hosté však zbraně nesložili a po rychlém protiútoku se dostal útočník hostí do zakončení a korigoval na konečných 2:1. „V závěru utkání jsme však mohli ještě nějakou branku přidat, ale výsledek jsme i tak pohodlně kontrolovali. Za zlepšený výkon ve druhém poločase patří hráčům pochvala a dík za 3 body,“ dodává trenér.