Dorostenci U17, stejně jako na podzim, porazili své vrstevníky ze Sokolova a stejně jako na podzim padaly branky hlavně až v závěru utkání. Na podzim totiž viktoriáni vstřelili tři branky v posledních deseti minutách, z tohohle pohledu byl zápas velmi podobný.

Dorostenci U17, stejně jako na podzim, porazili své vrstevníky ze Sokolova a stejně jako na podzim padaly branky hlavně až v závěru utkání. Na podzim totiž viktoriáni vstřelili tři branky v posledních deseti minutách, z tohohle pohledu byl zápas velmi podobný.

Ovšem především v prvním poločase byl soupeř hodně pohyblivý a  donutil domácí hráče k velkému množství ztrát.  Ti měli sice více ze hry, ale právě  dotahování akcí díky nepřesnostem dělalo problém. První branka padla až ve 33. minutě Polomem z pokutového kopu za faul na Provoda, po kolmé přihrávce od Rumla. V druhém poločase se převaha domácích stupňovala a přibývali i situace před brankou Sokolovského brankáře Wengetera. Toho překonal v 67 minutě po hezké kombinaci Ungr a v 69 minutě po dlouhém pasu Černého za sokolovskou obranu zvýšil Ruml na konečných 3:0.

„Vítězství kluků je zasloužené, ale jednoduché rozhodně nebylo. Stále máme problém v reakcích a zodpovědnosti směrem k defenzivním činnostem a příliš ztrát a nepřesností v útočení. Pochválit mohu hráče oproti poslednímu utkání v Kladně za bojovnost a zřejmou snahu zvítězit, což by měl být standard v každém utkání,“ uvedl k zápasu trenér Václav Mrázek.