Ve 22. kole 1. dorostenecké ligy hráli viktoriáni na hřišti v Uherském Hradišti proti týmu 1.FC Slovácko.   Do první brankové příležitosti se dostali domácí hráči,...

Ve 22. kole 1. dorostenecké ligy hráli viktoriáni na hřišti v Uherském Hradišti proti týmu 1.FC Slovácko.

Do první brankové příležitosti se dostali domácí hráči, Nový zaskočil na brankové čáře za Hroníka a vyrazil pokus jednoho z domácích útočníků. Ve 14. minutě se po rohovém kopu dostal k míči Vaněček, ale jeho pokus skončil pouze na boční síti branky. V 15. minutě odcentroval Štrajt na hlavu Dvořáka, jeho střela našla připraveného Mačudu. Ve 24. minutě uvolnil Sladký Bezděka a ten mířil nad branku domácích. Ve 38. minutě se ujali domácí vedení, po ideální přihrávce na Hakalu se domácí záložník v jasné příležitosti nemýlil a přehodil vybíhajícího Hroníka.

jiri_kohout_roz.jpgDo druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Hned ve 48. minutě měl po rohovém kopu Vitouše šanci Dvořák, ale mířil nad branku. V 65. minutě povedenou ranou z 20-ti metrů našel připraveného Hroníka Spazier. „V 66. minutě chybovali domácí v rozehrávce, Bezděk našel ideálně Dvořáka, který vyrovnal na 1:1,“ popisuje důležitý moment zápasu trenér Jiří  Kohout a pokračuje. „V 75. minutě jsme měli další dobrou příležitost, Dvořák místo zakončení volil přihrávku na Vitouše, který branku netrefil.“ V 84. minutě se po standardní situaci dostali do zakončení domácí, ale mířili nad branku. V závěrečné šanci se ocitl po průniku Bezděk, chybělo mu však více klidu v zakončení. „Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, po přestávce jsme se více tlačili do zakončení a věřili jsme minimálně ve vyrovnání,“ dodává Kohout