Po čtyřech vítězných zápasech vyšly tento víkend bodově na prázdno dorostenky Viktorie Plzeň, které doma podlehly fotbalistkám Sparty Praha.

„Sparta Praha disponuje těmi nejkvalitnějšími fotbalistkami v této věkové kategorii. Pouze jedna jejich hráčka v sestavě není členkou výběru do 17 ti let. A bylo to vidět. Byli jsme pomalejší, nedůrazní a po několika obdržených brankách i otrávení. Ne že bychom se tak zhoršili, ale s tak kvalitním soupeřem jsou naše nedostatky více vidět. Trpěli  jsme i  tvrdou hrou soupeře, které bohužel neumíme čelit. Díky zraněním v osobních soubojích jsme tak dohrávali od 60. minuty  o deseti.

Ještě za stavu 3:0 jsme měli dvě „tutovky“, ale bohužel neproměnili. Čestnou branku  zaznamenala až 12 minut před koncem Svitková. Ta také spolu s Pacandovou po celý zápas podávala 100% výkon a zaslouží velké uznání. Pochválit mohu také Čechurovou  a Votíkovou, které byly na hřišti vidět,“ uvedl k utkání trenér Karel Fajfrlík.

FC Viktoria Plzeň – Sparta Praha 1:8