Ve 26. kole hráli Viktoriáni svůj zápas na hřišti lídra dorostenecké ligy v Hradci Králové. Úvod vyšel domácím nad očekávání, již ve 3. minutě se po chybné rozehrávce viktoriánu trefil přesně Hodas 1:0.

Ve 26. kole hráli Viktoriáni svůj zápas na hřišti lídra dorostenecké ligy v Hradci Králové. Úvod vyšel domácím nad očekávání, již ve 3. minutě se po chybné rozehrávce viktoriánu trefil přesně Hodas 1:0.

Hosty branka nakopla k dobrému výkonu a přitlačili soupeře na jeho polovinu. Do 15 minuty si vytvořili tři dobré příležitosti. Nejprve střílel Jarina, Knobloch předvedl dobrý zákrok. V 8. minutě po kombinaci středem měl tutovku na noze Dvořák, ale jenom o kousek minul Hradeckou branku. V e 14. minutě se uvolnil Hrubý a předložil do jasné šance na malé vápno Vachovcovi, ale Knobloch svůj tým podržel. Ve 33. minutě to byl znovu Dvořák po centru Hrubého, ale nemířil přesně. Ve 40. minutě domácí Petrášek po rohovém kopu trefil břevno.

Ve druhém poločasu v 50. minutě se domácí dostali do šance, ale Kopáč v zakončení branku netrefil. V 65. minutě hlavičkoval Dvořák po rohu Jariny vedle branky. V 83. minutě mířil Kyndl nad branku. V 90. minutě se domácí dočkali druhé branky po rychlém protiútoku se přesně trefil Hofman.

„Dostali jsme velmi brzy branku, ale měli jsme v prvním poločasu dostatek šancí abychom zápas otočili. V poli jsme měli více ze hry, ale Hradec pozornou defenzivou a nebezpečnými brejky dovedl zápas k výhře a zisku titulu, ke kterému celému týmu gratulujeme,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.