Mladé Viktoriánky, coby favorit, otevřely skóre již v 9´, kdy vše co stálo v cestě z vápna prostřelila Jungová. Na 2:0 zvyšovala B.Beštová po samostatné akci a další...

Mladé Viktoriánky, coby favorit, otevřely skóre již v 9´, kdy vše co stálo v cestě z vápna prostřelila Jungová. Na 2:0 zvyšovala B.Beštová po samostatné akci a další změna přišla po gólu Mikyskové.

V nepříliš pohledném zápasu, vinou neaktivního hostujícího celku, ale padly i góly z povedených akcí. Příkladem je gól B.Beštové, která šla „do brejku“ po bezchybné nahrávce L.Ranglové. Nahrávající o 3´ později sama skórovala umístěnou střelou k tyči. Do konce prvního poločasu padlo ještě 7 gólů od střelkyň M.Březinové, dvakrát B.Beštové, Jungové a Myslíkové. Za zmínku stojí spíše střela Fajfrlíkové, která chytrým lobem přehodila brankářku, či gól Mikyskové, které z vlastní poloviny nahrála uličkou Myslíková.

V druhém poločasu tempo opadlo a možná i kvůli velkému vedru padlo „pouhých“ 10 branek. Do prvních patnácti minut se trefila dvakrát B.Beštová a M.Březinová po skrumáži před brankou. Již na 16:0 zvyšovala Jungová lobem přes obránce i brankářku.Prudkou dělovkou z vápna měnily stav zápasu dále dvakrát Jungová a Myslíková.Dorážkou do prázdné brány ukončily střelecký koncert Fajfrlíková, Hanžlová a L.Ranglová.

„Utkání mělo jednoznačný průběh. A o naší výhře nebylo pochyb od samého začátku. Je jen škoda zvolnění tempa ve druhém poločase a nevyužití všech šancí“ komentoval zápas plzeňský trenér František Hanžl.

FC Viktoria Plzeň - DFC Rena Ivančice 22:0
Poločas: 12:0
Branky : 9´, 35´, 56´, 61´, 73´  Jungová, 12´, 29´, 36´, 42´, 53´ B.Beštová, 19´, 22´, 75´ L.Ranglová, 15´, 27´ Mikysková, 25´, 49´ M.Březinová, 32´, 63´ Fajfrlíková, 39´, 59´ Myslíková, 72´  Hanžlová

Sestava: V.Ranglová „C“ – Burdová, Strejcová, Fajfrlíková – Myslíková, Jungová,  M.Březinová, Žaludová – L.Ranglová, B.Beštová / 60´J:Beštová/, Mikysková / 54´Hanžlová/.