V desátém kole dorostecké ligy mladšího dorostu U16 hostili plzeňští mladíci celek Táborska. V utkání se střelecky dařilo Lukáši Matějkovi, který konto soupeře zatížil pěti brankami a pomohl tak k sedmé soutěžní výhře.

V desátém kole dorostecké ligy mladšího dorostu U16 hostili plzeňští mladíci celek Táborska. V utkání se střelecky dařilo Lukáši Matějkovi, který konto soupeře zatížil pěti brankami a pomohl tak k sedmé soutěžní výhře.

Od prvních minut utkání si domácí hráči vytvořili převahu a také příležitosti. Vedoucí branky se však viktoriáni dočkali až ve 24.minutě Po centru Ritschela a dobře rozehraném signálu se trefil Matějka (1:0). O minutu později se tentýž hráč prosadil po centru Haška  (2:0). Ve 34.minutě Matějka zakončil výborně vedený rychlý protiútok, kdy míč putoval po ose Svoboda, Šilhán, Matějka (3:0). Ve 36.minutě Průcha střelou z hranice pokutového území zvyšoval již na 4:0.

Ve druhém poločase nejprve Svoboda ve 45.minutě vstřelil pátou branku. V 50.minutě faulovali domácí zadáci v pokutovém území útočníka hostí. Táborsko penaltu proměnilo (5:1). V 57.min Šašek ztratil míč v křídelním prostoru a hosté snížili na 5:2. V 61.min a 67.min opět úřadoval Matějka, který proměnil přihrávky Šaška a Bočka (7:2). "V závěru utkání jsme neudrželi koncentraci a hostům se podařilo snížit na 7:4. V poslední minutě ještě přidal branku Teršl a Sedláček v úplném závěru neproměnil pokutový kop po faulu na Ritschela. Gólový účet se uzavřel při skóre 8:4. I přes kvalitní herní výkon nás mrzí čtyři obdržené