V prvním zápase jarní části dorostenecké ligy proti sobě nastoupily týmy Viktorie a Sparty. V první vyložené šanci byl již v 8. minutě Šíša, po přihrávce Hrdličky, ale branku Staňka netrefil.

V prvním zápase jarní části dorostenecké ligy proti sobě nastoupily týmy Viktorie a Sparty. V první vyložené šanci byl již v 8. minutě Šíša, po přihrávce Hrdličky, ale branku Staňka netrefil.

Domácí byli v úvodu aktivnější a další šanci si vypracovali v 18. minutě, kdy se po přihrávce Šíši dostal do bezprostřední blízkosti Palka, brankař Staněk však jeho pokus vyrazil. Sparta měla příležitost v 18. minutě, kdy domácí podržel nadvakrát Švihořík.

Branky začaly padat až v druhém poločasu, V 53. minutě se po rychlém protiútoku a souhře odrazů trefil Čavoš 0:1. Na 0:2 zvýšil po brejkové situaci v 70. minutě Schick. Domácí se tlačili dopředu, ale kontaktní branky se dočkali až v 86. minutě, kdy se trefil střelou z hranice vápna Mariánu. V samotném závěru mohl vyrovnat Bešta, ale branku netrefil.

„Téměř celé utkání jsme hráli do zatažené obrany Sparty, která spoléhala na brejkové situace. Dnes nám chybělo překvapivé řešení a rychlejší pohyb hlavně uprostřed hřiště. Kontaktní branku jsme vstřelili pozdě,“ okomentoval zápas trenér Jiří Kohout.