Zajímavé utkání se spoustou vstřelených branek a dalšími nevyužitými šancemi na obou stranách přineslo příležitost domácí Viktorie U17 již v první minutě, ale Vyletovo zakončení ani dorážka Štěpána brankou neskončila.

Zajímavé utkání se spoustou vstřelených branek a dalšími nevyužitými šancemi na obou stranách přineslo příležitost domácí Viktorie U17 již v první minutě, ale Vyletovo zakončení ani dorážka Štěpána brankou neskončila.

Hosté se z vedoucí branky mohli radovat ve 4.minutě - 0:1. „My jsme dokázali po centru Chasina vyrovnat zásluhou Vylety ve 25.min - 1:1. Při šanci hostů ve 26.min dobře zasáhl brankář Šiman. My jsme mohli skórovat po akci Štěpána, jehož zakončení však postrádalo přesnost. Brankou do šatny ze 37.min se Teplice opět ujaly vedení (1:2). Do druhého poločasu jsme šli s cílem zlepšit kombinaci ve středu hřiště a odvážnou hrou otočit nepříznivý stav, což se nám podařilo. Brankami Štěpána, Kadlece, Chasina a Tůmy jsme otočili výsledek v nᚠprospěch (5:2). Ve druhém poločase jsme byli dominujícím týmem, zrychlili jsme přechodovou fázi, zlepšili jsme pohyb bez míče a zaslouženě jsme zvítězili,“ komentoval zápas trenér Jiří Žilák, který po utkání odjížděl na stហdo Portugalska.