Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Potvrzené odchody z juniorky – řada hráčů míří na hostování do ČFL
19.02.2018
FCVP
Juniorka - články

Potvrzené odchody z juniorky – řada hráčů míří na hostování do ČFL

Kádr juniorky doznal během zimní přípravy velké řady změn. Hned několik hráčů míří na půlroční hostování do třetiligových celků, kde se tak bude sžívat s dospělým fotbalem.

O prvních změnách jsme vás informovali již o víkendu – v článku ZDE. Nyní došlo k doladění všech ostatních rozjednaných transferů.

Kapitán Rudolf Novák odchází na hostování do Králova Dvora, dvojice Dušan Pinc – Tomáš Skála pak bude hrát v Písku. K Lukáši Pfeiferovi v Domažlicích se připojil Jonáš Vais, Matyáš Šampalík chytá za Přeštice a František Hrachovec pak bude hájit svatyni Klatov. Trio hráčů zamířilo do Čížové, a to Filip Vacovský, Bohumil Havel a Lukáš Mudra.

Na jaře tak juniorka Viktorie bude bojovat především s mladým kádrem. „Mám radost, že jsme jeden z nejmladších týmů v Juniorské lize a kluci to zvládají. Ale teprve budoucnost ukáže, kam se posunou,“ říká trenér Jiří Kohout. „Chceme na jaře postoupit do nadstavbové skupiny, která bude hrát o titul. Tam by mohly přijít slušné zápasy,“ dodává kouč. Větší rozhovor si s ním budete moci přečíst v magazínu Viktorián před ligovým zápasem s Jihlavou (pondělí 26. února).
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál