Do zápasu s Příbramí šli dorostenci Viktorie U17 s cílem zvítězit a prezentovat se útočnou hrou. „Naše cíle jsme začali naplňovat již od úvodních minut. V 5.min...

Do zápasu s Příbramí šli dorostenci Viktorie U17 s cílem zvítězit a prezentovat se útočnou hrou. „Naše cíle jsme začali naplňovat již od úvodních minut. V 5.min Lukeše v samostatném úniku zastavil ofsajd, ale v 8.min po přihrávce Kyndla se již Lukeš nemýlil a po individuální akci nás posunul do vedení (1:0). Hostům se podařilo vyrovnat v 11.min, kdy jsme nedokázali ubránit standardní situaci (1:1),“ líčí průběh zápasu trenér Jiří Žilák. Ve 14.min po rohu Rusňáka a prodloužení Krmeníčka ze závaru vstřelit druhou branku viktoriáni nedokázali. Ve 24.min se míč dostal po ose Krčál, Hamerník, Kyndl, Sýkora ke Krmenčíkovi, který domácí posunul opět do vedení (2:1). „V závěru prvního poločasu se nám dařilo Příbram přehrávat, ale vyloženou šanci jsme si nevytvořili

jiri_zilak_roz.jpgVe druhém poločase bylo na straně Viktorie několik příležitostí ke zvýšení skóre. Ale Hvězda se sám před brankářem neprosadil. Po individuální akci Krčála trefil Kyndl břevno. Příbram mohla v závěru vyrovnat. Horňáček chybně rozehrál míč přímo soupeři. Bečka však dobrým obraným zákrokem první střelu zblokoval a druhou střelu vyrazil sám brankář Horňáček. „V 76.min po centru Meszárose střílel Sýkora jen do brankáře a tak jsme se třetí branky dočkali až v závěru, kdy se o rohu Sýkory prosadil Vaníček (3:1). Tři body zaslouženě zůstaly v Plzni. Na dobrý herní výkon budeme chtít navázat také v příštím utkání v Brně