Smolný zápas sehráli na samý závěr podzimu dorostenky Viktorie Plzeň, které na hřišti v Luční ulici přivítaly hráčky slavie Praha. Viktoriánky tak i s druhým pražským soupeřem vyšly bodově naprázdno.

Smolný zápas sehráli na samý závěr podzimu dorostenky Viktorie Plzeň, které na hřišti v Luční ulici přivítaly hráčky slavie Praha. Viktoriánky tak i s druhým pražským soupeřem vyšly bodově naprázdno.

"I když obraz hry byl odlišný od minulého duelu na Spartě. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a opět rozhodovaly chyby, kterých jsme udělali více. Už ve druhé minutě neudržela naše brankářka míč v rukách a soupeř se lehce ujal vedení. Trochu nás to samozřejmě poznamenalo a hůře jsme se dostávali do tempa a měli jsme i méně brankových příležitostí než Slávie.  Na  2:0 zvýšil soupeř v 68. minutě opět po chybě v naší obranné činnosti. Po druhé obdržené brance jsme soupeře začali přehrávat, více se tlačili před jejich branku a přineslo nám to úspěch. V 75. minutě uvolnila ideálně Myslíková  Mikyskovou a ta zkušeně skórovala. Bohužel do konce zápasu zbývalo málo času a i když jsme hráli stále kolem slávistického pokutového území, vyrovnat se nám nepodařilo. Výsledek mně trochu mrzí, protože jsme nehráli vůbec zle, ale srážely nás individuální chyby. Byl to poslední zápas podzimní části soutěže a tak máme přes zimu na čem
pracovat," komentoval zápas trenér Karel Fajfrlík.

FC Viktoria Plzeň  - SK Slavia Praha  1:2