Přímý souboj o třetí příčku nabídlo utkání dohrávaného prvního kola dorostenecké ligy v kategorii U17. Viktoriáni v něm přivítali na hřišti v Luční ulici českobudějovické Dynamo. Vyrovnané utkání nemělo vítěze a tak na třetím místě tabulky budou přezimovat plzeňští mladíci.

Přímý souboj o třetí příčku nabídlo utkání dohrávaného prvního kola dorostenecké ligy v kategorii U17. Viktoriáni v něm přivítali na hřišti v Luční ulici českobudějovické Dynamo. Vyrovnané utkání nemělo vítěze a tak na třetím místě tabulky budou přezimovat plzeňští mladíci.

V prvním poločase byli domácí lépe kombinujícím týmem, který si vytvořil herní převahu a také šance. Do první příležitosti se dostal Chasin, ale v sólovém úniku nebyl úspěšný. Ve 22.minutě, opět Chasám, převzal přihrávku od Čiháka a při druhé příležitosti se již nemýlil  - 1:0. Zvýšit vedení mohl Štěpán, ale jeho tvrdou střelu zastavilo břevno budějovické branky. Hosté se do šance v prvním dějství nedostali.

Do druhého poločasu vstoupil lépe tým Budějovic. Ve 47. minutě dokázali hosté po rohovém kopu vyrovnat - 1:1. Po několikaminutovém úseku hry, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, byli s blížícím se závěrem aktivnější domácí hráči. Hosté spoléhali především na rychlé protiútoky. Vstřelit branku mohl Chasin, jehož střelu budějovický brankář Coufal vyrazil. Pirochovu hlavičku po rohovém kopu vyhlavičkovali hosté z prázdné branky. A když brankou neskončila ani šance Štěpána, kterého po přihrávce Chasina vychytal Coufal, skončilo utkání remízou. „Mužstvo se v utkání prezentovalo kvalitní výstavbou hry, což je pozitivní. K vítězství nám tentokrát chyběla větší efektivita ve finální fázi,“ hodnotil zápas trenér Jiří Žilák.