Soupeř v utkání s námi držel tempo pouze první poločas, ale i v této části hry jsme více útočili my, bohužel svou převahu stále nedokážeme vyjádřit počtem gólů. Druhý poločas už byl v režii našeho týmu, gólově se prosadil větší počet hráčů, kluci hráli kolektivně.

Soupeř v utkání s námi držel tempo pouze první poločas, ale i v této části hry jsme více útočili my, bohužel svou převahu stále nedokážeme vyjádřit počtem gólů. Druhý poločas už byl v režii našeho týmu, gólově se prosadil větší počet hráčů, kluci hráli kolektivně. Poděkovat musíme i klukům, kteří pomohli kolegům z U13 - Martin Lávička, Denis Plecitý, Jiří Bouček, Petr Zajíček a oba brankáři, hodnotil zápas trenér Ludvík Fremut.

Česká liga mladších žáků U12 – skupina A 25. kolo
FC VIKTORIA PLZEŇ – ČESKÝ LEV UNION BEROUN 16:7

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ
FC Viktoria Plzeň A – Český lev union Beroun A 1 : 2 (Suchomel)
FC Viktoria Plzeň B – Český lev union Beroun B 6 : 3 (Kepl 2x, Procházka, Mošna, Heller, Novák R.)
FC Viktoria Plzeň B – Český lev union Beroun A 5 : 0 (Půta 2x, Suchomel 2x, Míka)
FC Viktoria Plzeň A – Český lev union Beroun B 4 : 2 (Buchta 2x, Těžký, Novák R.)