Již od úvodních minut se utkání dorostenců Viktorie Plzeň U16 s Budějovicemi vyznačovalo vysokou intenzitou hry. V prvním poločase byli domácí aktivnějším týmem a ve 24.minutě se dostali do vedení, když Krušina dobře vyvezl míč a přihrál do šance Sedláčkovi, který proměnil (1:0).

Již od úvodních minut se utkání dorostenců Viktorie Plzeň U16 s Budějovicemi vyznačovalo vysokou intenzitou hry. V prvním poločase byli domácí aktivnějším týmem a ve 24.minutě se dostali do vedení, když Krušina dobře vyvezl míč a přihrál do šance Sedláčkovi, který proměnil (1:0).

Další příležitost zmařil Sedláčkovi hostující brankář. „Budějovičtí se k ohrožení naší branky dostali v závěru prvního poločasu, ale jejich zakončení postrádalo přesnost,“ popisoval zápas trenér Jiří Žilák. Ve druhém poločase se ve hře objevovalo veliké množství nevynucených chyb a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Pojistit vedení domácích mohli Sedláček, Matějka a Ritschel, ale v koncovce nebyli přesní. Budějovice si svojí zvýšenou aktivitou ve druhém poločase vytvořily také množství příležitostí na vyrovnání, ale narážely na dobře chytajícího Luhového, nebo jejich zakončení postrádalo přesnost. „Ve vyrovnaném utkání, bohatém na brankové příležitosti jsme zvítězili nejtěsnějším rozdílem,“ dodává trenér.