V sobotním dopoledni se utkaly dva týmy z popředí dorostenecké ligy. Domácí Viktoriáni hostili Baník Ostravu. V první dobré příležitosti byl po přihrávce Hradeckého Černý, ale z hranice vápna mířil nad.

V sobotním dopoledni se utkaly dva týmy z popředí dorostenecké ligy. Domácí Viktoriáni hostili Baník Ostravu. V první dobré příležitosti byl po přihrávce Hradeckého Černý, ale z hranice vápna mířil nad.

Branku domácí vstřelili v 7. minutě po akci Hvězdy a kombinaci Krčála s Vondráčkem se hlavou trefil nabíhající Hvězda 1:0. Ve 30. minutě mohli domácí přidat druhý gól, Hradecký se uvolnil na penaltě, ale brankař Macej tentokrát hosty podržel. Ve 35. minutě hosté podnikli rychlý brejk a jejich zakončení skončilo na břevně.

Ve druhé půli hosté srovnali po rychlém protiútoku, když nejprve střelecký pokus Juránka skončil na tyči a následně Kaša propálil vše co mu stálo v cestě 1:1. Dramatické utkání rozhodli domácí v 88. minutě, Mlynařík si vyměnil míč s Hamerníkem a přihrávkou pod sebe vybídnul ke skórování Hradeckého 2:1.

„V prvním poločasu jsme Baník přehrávali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Po změně stran hosté změnili rozestavění a vyráželi k nebezpečným brejkům, kdy nás podržel Šiman. Závěr ale patřil nám kdy jsme rozhodli po krásné akci a zakončení do prázdné branky,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava  2:1(1:0)

Sestava: Šiman – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Vondráček – Hamerník, Hradecký, Domabyl (72. Mlynařík) – Hvězda, Černý (46.Pernglau), Krčál (78.Vojtko). Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša