Již druhé utkání v řadě jsme sehrály v teplém již skoro letním počasí, se kterým se hráči vypořádali podstatně lépe než minulí týden. Utkání se hrálo poměrně ve...

Již druhé utkání v řadě jsme sehrály v teplém již skoro letním počasí, se kterým se hráči vypořádali podstatně lépe než minulí týden. Utkání se hrálo poměrně ve vysokém tempu, hlavně pak druhý poločas, ve kterém padly všechny branky utkání.

martin_kastner_trener_small.jpgZačátek utkání se odehrával spíše ve středu hřiště a do ohrožení branky se obě mužstva dostávala jen střelbou z dálky. Z naší strany se pokoušeli překonat domácího gólmana v 5´ Szedmák, hned v 6´ Hrubý a ve 12´ Kůžel, všem těmto pokusům  chyběla přesnost,“ říká asistent trenéra Martin Kastner a pokračuje. „První vážnější šanci si v prvním poločase vypracovali domácí když po rozehraném rohu musel Fillinger vytáhnout bravurní zákrok proti střele Tichého. V dalším průběhu poločasu jsme přebraly iniciativu hry a vypracovali jsme si několik nadějných příležitostí ale střely Chmiela, Vachovce, Hoffmana ani hlavička aktivního Sladkého úvodní gól utkání nepřinesla.

Začátek druhého poločasu přinesl úvodní branku utkání, když se individuálně prosadil Pěnička a ve 47´ bylo skóre 0:1. Po několika našich šancích přišla naše chyba na levé straně, odkud domácí nebezpečně centrovali a míč za záda Fillingera poslal aktivní Tichý. Jen o minutu později  odpověděl pohotovou střelou Hrubý a dal výsledku konečnou podobu - 1:2. Z Hradce vezeme zasloužené 3 body," dodal trenér.