V předposledním zápase sezony hráli Viktoriáni na perfektně připraveném hřišti v Budějovicích. Zápas začal výborně pro hosty, v 6.minutě Pernglau vysunul Holuba, který samostatný nájezd z půlky hřiště proměnil ve vedoucí branku 0:1. Domácí srovnali ve 23. minutě kdy se po odraženém míči výstavně trefil Dvořák.

V předposledním zápase sezony hráli Viktoriáni na perfektně připraveném hřišti v Budějovicích. Zápas začal výborně pro hosty, v 6.minutě Pernglau vysunul Holuba, který samostatný nájezd z půlky hřiště proměnil ve vedoucí branku 0:1. Domácí srovnali ve 23. minutě kdy se po odraženém míči výstavně trefil Dvořák.

Viktoriáni šli znovu do vedení ve 40 minutě, Chocholoušek vyvezl míč  a Hradecký po narážečce s Holubem krásnou střelou znovu dostal hosty do vedení. Ve 43. minutě kopali domácí volný přímý kop a Radouch střelou přes zeď nedal Šimanovi šanci. Hned minutu na to se uvolnil Košálek odcentroval a Mlynařík střelou bez přípravy orazítkoval tyč.

Ve druhé půli v 63. minutě dostal znovu do vedení hosty Bečka po přihrávce Krčála, kdy se trefil přesně k tyči 2:3. V 76. minutě přihrál do jasné šance Domabyl, Mariánusovi, ale ten z malého vápna trefil pouze brankaře Trnku. V 80. minutě Krčál odcentroval přesně na Holuba, který hlavou trefil břevno. V 82. minutě se na penaltě uvolnil Hradecký a sám před brankařem přestřelil. Nedᚠdostaneš platilo v 85. minutě kdy se po centru z pravé strany trefil hlavou Šergl a vyrovnal na 3:3. V 87. minutě mohl rozhodnout Filipec, ale z malého vápna o kousek minul branku.

„V zápase bylo vidět spoustu povedených akcí na obou stranách. Nám herně vyšla lépe druhá půle, za stavu 2:3 jsme měli tři jasné šance na zvýšení vedení. Domácí pak v závěru vyrovnali,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

SK Dynamo Č.Budějovice – FC Viktoria Plzeň 3:3 (2:2)
Branky: Holub, Hradecký, Bečka
Sestava: Šiman – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Vondráček (69. Palka) – Mlynařík (63. Mariánus), Domabyl, Hradecký – Pernglau (76. Vojtko), Holub (83.Filipec), Krčál. Trenéři: Kohout, Schveinert