Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Viktoria ocenila nejlepší mládežníky měsíce říjen 2018
12.11.2018
FCVP
Mládež obecně

Viktoria ocenila nejlepší mládežníky měsíce říjen 2018

Za říjen 2018 byli oceněni nejlepší mládežníci. A to v kategorii dorosty, žáci, přípravky a dívky. Všem oceněným gratulujeme a přejeme mnoho viktoriánských úspěchů do budoucna!

KATEGORIE DOROSTY

Alexandr Sojka (U16)
„Saša je talentovaný. K jeho přednostem patří velmi dobrá kopací technika a herní inteligence. V průběhu podzimní části podává velmi dobré výkony, ve 13 utkáních dal 4 góly a přidal 8 asistencí. Pokud bude pracovat jako dosud a zlepšovat se, má před sebou velkou budoucnost,“ pochválil ho kouč Josef Parlásek.

KATEGORIE ŽÁCI

Filip Arnošt (U12)
„Filip je ve Viktorce od léta, kdy přišel z Kasejovic. Je to velmi skromný a vnímavý kluk, jehož předností je obratnost, rychlost a šikovná levá noha. Na všech trénincích i v utkáních je jeho přístup a herní výkon vysoce kvalitní,“ chválí ho trenér výběru U12 Radek Růžička.

KATEGORIE PŘÍPRAVKY

Jakub Kovařík (U9)
„Kuba si ocenění pro nejlepšího mládežníka za měsíc říjen 2018 zaslouží hned z několika důvodů. Má velice dobrou střeleckou formu. Zároveň má příkladný přístup nejen k zápasům, do kterých nastupuje, ale i ke všem tréninkům, kterých se účastní. Je to jednoznačný tahoun našeho týmu,“ řekl trenér Karel Mundl.

KATEGORIE DÍVKY

Jaroslava Pavlíčková (st. žačky)
„Jaruška podává stabilně nejlepší výkony. Navíc je stoprocentní v docházce na tréninky, daří se jí i při startech za družstvo dorostenek. V říjnu navíc dobře reprezentovala náš klub v náročným týmu WU 15, když se jí povedlo v přátelském utkání proti Polsku vstřelit branku,“ prozradil na její adresu trenér Milan Lukeš.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál