Ve středečním zápase v Luční ulici přivítali dorostenci Viktorie U16 FK Baník Most. Do druhého utkání podzimní části sezóny vstoupili viktoriáni posilněni vítězstvím z Kladna.

Ve středečním zápase v Luční ulici přivítali dorostenci Viktorie U16 FK Baník Most. Do druhého utkání podzimní části sezóny vstoupili viktoriáni posilněni vítězstvím z Kladna.

První poločas začal z obou stran opatrně a v úvodních minutách si Viktoria, ani soupeř nevypracoval žádnou brankovou příležitost. Prvním pokusem o vstřelení branky  byla v 15´ střela z kopačky Likého, který z 18m donutil brankáře hostí k pohotovému zákroku. Ve 35´ se musel Špiroch vytáhnout proti nebezpečné střele hostí a hned o minutu později Mostečtí pálili opět nebezpečně z 18m. První poločas tak branku nepřinesl a ani na počet brankových příležitostí nebyl příliš bohatý. "Naše hra byla nervózní, kombinace a zakončení postrádaly především přesnost a často jsme se dopouštěli zbytečných chyb," komentoval zápas asistent trenéra Martin Kastner.

"Do druhého dějství jsme chtěli zkvalitnit kombinaci a dostat se tak do většího počtu brankových příležitostí. Nᚠcíl se z části naplnil." Hned ve 45´ se dostal do dobré pozice Like, ale jeho střela byla sražena na roh. V další šanci se objevil Chasim, když po standardní situaci zakončoval na zadní tyči, ale jeho pokus jen těsně minul branku. V 56´ zahrozili hosté rychlým protiútokem a střelou, která mířila vedle Špirochovy branky. "V závěru zápasu se nám podařilo po zlepšeném výkonu z prvního poločasu skórovat a to v 67´ se po rohu prosadil Čihák. V úplném závěru přidal druhý gól Like , který zužitkoval centr Glazera a hlavou upravil na konečných 2:0, "dodává trenér.