Ve 27.kole I. dorostenecké ligy se střetla Viktoria Plzeň U19 se soupeřem z Vršovic, Bohemians 1905. Hned v úvodu zápasu ve 2.minutě se řítil sám na brankaře Mrázka plzeňský Krmenčík, ale nastřelil pouze jeho nohy.

Ve 27.kole I. dorostenecké ligy se střetla Viktoria Plzeň U19 se soupeřem z Vršovic, Bohemians 1905. Hned v úvodu zápasu ve 2.minutě se řítil sám na brankaře Mrázka plzeňský Krmenčík, ale nastřelil pouze jeho nohy.

V 9.minutě měli dobrou příležitost hosté, střela hlavou však mířila nad branku. Ve 13. minutě hosté dobře zakombinovali a Potočný ve velké příležitosti střílel vedle branky. V 16. minutě znovu klokani ve velké šanci, ale tentokrát Fillinger udržel dobrým zákrokem čisté konto. Ve 20. minutě odcentroval přesně Krmenčík na nabíhajícího Kůžela, který ve vyložené šanci mířil vedle. Ve 35. minutě zahrával Aubrecht rohový kop, nejvýše vyskočil Růžička a hlavou otevřel skóre 1:0.

Ve druhém poločasu nejprve ve 47. minutě zahrozil střelou Štípek, ale Mrázek byl připravený. Potom se hra odvíjela především kolem středového kruhu a zajímavé momenty přišli až v závěru zápasu. V 80. minutě Krmenčík nadvakrát neprostřelil brankaře Mrázka. V 82. minutě se dostal do šance po kombinaci s Mandulou Krmenčík, ale jeho zakončení chytil Mrázek. V 87.minutě se domácí dočkali po povedené kombinaci Hrošovský, Krmenčík, Mandula tvrdou ranou k tyči upravil na 2:0. V 89. minutě uvolnil Hrošovský Krmeníčka, který v samostatném nájezdu trefil tyč branky Bohemians. Na 3:0 upravil v 90. minutě Hrošovský po akci Štípka, ranou z 18-ti metrů do horního rohu Mrázkovy branky.

"V prvním poločasu jsme měli štěstí, že dobře hrající Bohemians neproměnili některou ze svých příležitostí. Zápas byl ale až do konce otevřený a my jsme ho rozhodli až v závěru, kdy nám vyšlo několik dobrých kombinačních akcí," komentoval vítězný zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – Bohemians 1905 3:0
Branky: 35. Růžička, 87. Mandula, 90. Hrošovský
Viktoria: Fillinger – Aubrecht, Štefl, Růžička, Kubek – Štípek, Kůžel (46. Mandula), Hrošovský, Filinger – Krmenčík, Chmiel (68. Beránek).