f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Jablonec 3:1 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Plzeň - Jablonec 3:1 (1:1)

14. kolo, neděle 11. 6. 2017, 11:00, TJ Tlučná
Plzeň: Mařík – Fišer, Kraml (74. Brož), Žilák, Uzlík (C), Hranáč, Plecitý, Šulc, Vrba (64. Patrovský), Václavík (68. Klich), Němec (74. Zajíček).
Jablonec: Vajner – Javůrek, Florian, Štěpánek, Vostál, Urbánek, Jákl (C), Kinčl (48. L. Horáček), Tokár (28. Vosecký), Ráček, V. Horáček.
Branky: 39. Šulc, 78. Šulc, 80. Plecitý – 18. Horáček, Rozhodčí: Pastyřík – Duspiva, Liškutín.
Diváci: 100.

Ohlasy trenérů

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „Od prvních minut utkání jsme byli mužstvem, které mělo častěji míč na kopačkách. Začali jsme si vytvářet také šance, ale nebyli jsme úspěšní v proměňování. V 18. minutě se do vedení dostali hosté. Těsně před přestávkou Šulc po akci Němce dokázal vyrovnat. Ve druhém poločase naše převaha narůstala, ale čekání na vítěznou branku se stále prodlužovalo. S blížící závěrem jsme již hráli pouze na tři obránce a za snahu a trpělivost bylo nakonec mužstvo odměněno. Šulc se trefil podruhé a v závěru naše vítězství pečetil Plecitý. Jsme rádi, že jsme se se soutěží rozloučili kvalitním a dominantním výkonem a také, že jsme v utkání zvítězili, čímž jsme si zajistili konečné 2. místo v tabulce.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál