f Reportáž ze zápasu: Karviná - Plzeň 0:2 (0:0) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Karviná - Plzeň 0:2 (0:0)

17. kolo, sobota 5. 8. 2017, 11:00, Kovona
Karviná: Tichý – Seriš, Mrózek, Holzer, Kaczmarczyk, Hejda (C), Podešva (54. Bielan), Vlachovský, Fokaidis, Macko (84. Šlachta), Navrátil (54. Klimek).
Plzeň: Hrachovec – Svoboda (C), Hranáč, Plecitý, Bartůněk – Řezáč (54. Uzlík), Petr, Selnar – Pihrt, Vilček (62. Kepl), Štursa (87. Žilák).
Branky: 49. Pihrt, 76. Kepl, ŽK: Bielan – Štursa, Kepl, Rozhodčí: Caletka – Zaoral, Kaloč.
Diváci: 80.

Hodnocení trenéra

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „První nebezpečnou střelou se prezentovali domácí, ale po propadlém míči skončila nad naší brankou. V páté minutě se do dobré příležitosti dostal Štursa, ale brankář Tichý byl pozorný. Přebrali jsme iniciativu a přišly také šance. Střelecky jsme se v prvním poločase neprosadili. Domácí zahrozili z přímého volného kopu, ale střela minula Hrachovcovu branku. Vstup do druhého dějství nám vyšel. V 50. minutě Petr vysunul Pihrta, který dobře dohrál situaci a poslal nás do vedení. Měli jsme také další možnosti na navýšení náskoku, ale koncovka postrádala efektivitu. V 78. minutě jsme se radovali podruhé. Selnarův průnik a střelu do tyče dorazil Kepl. Největší šanci měla Karviná po naší chybné rozehrávce v poslední minutě utkání. Domácí útočník mířil mimo tyče. Vítězství je zasloužené. Mužstvo podalo koncentrovaný a zodpovědný výkon. Finální fázi ale budeme chtít určitě zlepšovat.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál